Главная Украинские Первая лига Юрій Гій: "Не буде фінансування – не буде команди"
^

Юрій Гій: "Не буде фінансування – не буде команди"

1066
Юрій Гій: "Не буде фінансування – не буде команди"

Чернівецька «Буковина» завершила виступи у сезоні – 2013/2014. На жаль, у останньому матчі сезону підопічні Юрія Гія поступилися з рахунком 0:1 київському «Динамо – 2». Головний тренер нашої команди підсумував виступи своїх футболістів у другій частині першості України, а також вже вкотре розповів про проблеми буковинського клубу.

- Нам не хотілося завершувати сезон на мінорній ноті. На жаль, ми маємо те, що маємо. Якщо казати про матч, то суперник нас переважав у кінцевій стадії гри. У нас, на жаль, виходило не все. А елементарні помилки наших гравців обумовили такий результат. Я би хотів подякувати хлопцям за цей сезон. Незважаючи на фінансові негаразди, вони зуміли дограти першість України. Це, зрештою, і було нашою основною метою. Звісно, що прагнули не вилетіти з першої ліги. Перед нами ніхто завдання не ставив, однак ми їх виконали. Це позитивні моменти. Щодо гри, то тут є багато інформації для роздумів. На жаль, більшість гравців не змогли проявити себе з найкращого боку. У другій половині першості ми, здається, набрали найменшу кількість очок. Зрозуміло, що хотілося виступити краще. Дякую також уболівальникам, які незважаючи на погодні умови, підтримували нас. Треба згадати і тих меценатів, які знаходили кошти для того, щоби ми могли завершити сезон. Цього, на жаль, не скажеш про нашу владу.

- Чи є надія на те, що вдасться зберегти футбольний клуб «Буковина» ?

- Усе залежатиме від фінансування. Якщо ми не пройдемо атестацію, то про участь у першості України можна забути. Клуб повинен показати те, що напередодні змагань у нього немає заборгованості перед гравцями, ПФЛ України та Федерацією футболу України. З листопада минулого року ми граємо без грошей. Тому і виникає багато запитань. Зараз вже відбулися вибори Президента України та мера Чернівців, вщухли футбольні баталії. Не виключаю, що наступного тижня відбудеться розмова щодо подальшого існування футбольного клубу.

Ми зробили все для того, щоби команда збереглася. Буде фінансування – буде команда, не буде фінансування – не буде команди. Якщо ми ці півроку ще якось дотягнули, то зараз усе залежатиме від фінансування. Зараз жодної конкретики немає. Гадаю, що наступного тижня усе з'ясується. Я не бачу можливості і надалі займатися командою, якщо не вирішиться фінансове питання. Я не звик дурити гравців та казати, що усе буде добре. Треба казати все так, як є. Футболісти і так дотерпіли до матчу з «Динамо – 2». З яким настроєм вони виходили на поле, то вже інше питання. Останні півтора місяця керування командою нагадувало поїздку машиною без керма.

Я ніколи не жалкую про те, що зробив. Це був мій свідомий вибір. Ті гравці, які залишилися у команді також зробили свій вибір. На жаль, стався найгірший варіант – відсутність фінансування. Ми були до цього готові. Ще у січні цього року я сказав хлопцям те, щоби вони набралися терпіння. А далі... Усе залежатиме від наступних кроків керівництва клубу, команди, а також владних структур.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения