FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Мілетій Бальчос про ситуацію у білоцерківському "Арсеналі"
^

Мілетій Бальчос про ситуацію у білоцерківському "Арсеналі"

1170
Мілетій Бальчос про ситуацію у білоцерківському "Арсеналі"
Фото - fcsevastopol.com

У період зимової перерви у чемпіонаті серед команд першої ліги доля білоцерківського клубу залишалася не вирішеною. Лунали чутки про нібито ймовірне зняття команди зі змагань, що відбувалося на тлі фінансових труднощів, до яких додалося рішення КДК ФФУ із забороною здійснювати будь-яку діяльність щодо реєстрації та заявки футболістів. Із горем навпіл клубові вдалося вистояти та розпочати весняну частину спортивного сезону у задовільному стані. Втім, для «Арсеналу» наріжним каменем залишається питання достатнього фінансування та пошук інвесторів, готових здійснити допомогу клубові. Ситуацію в «Арсеналі» коментує президент ПФЛ Мілетій Бальчос.

«По-перше, Адміністрація ПФЛ тримає ситуацію на контролі. Ми знаходимося на постійному зв’язку із керівниками клубу та обласної федерації футболу, що здійснює посильну допомогу білоцерківцям. Але, не зважаючи на проблеми, що їх наразі переживає клуб, команда готується до всіх матчів у звичному режимі. По-друге, з огляду на плани керівництва клубу, вважаю, що «Арсенал» іде правильним шляхом. За підтримки обласної Федерації футболу ведеться переговорний процес із потенційними інвесторами. Оптимізму додає те, що співпраця з інвесторами передбачає не одноразову акцію чи життя одним днем, а перспективний довготривалий проект. На мою думку, його реалізація – це шлях до фінансово-економічної стабільності клубу».

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения