Олег Кононов: "Із кожним забитим м’ячем ми були впевненішими"

Олег Кононов: "Із кожним забитим м’ячем ми були впевненішими"

127

Олег Кононов – головний тренер ФК «Севастополь»:

- Це був, безумовно, центральний матч туру, де зустрічались команди, які не приховують своїх бажань грати серед еліти українського футболу і, особливо, на старті матчу гра носила нервовий характер і наша команда діяла не так, як ми планували. На це є різні причини: це і те, що ми пропускали минулий тур, і те, що нам не вдалося зіграти спаринг через погодні умови. Ми обмежились двухсторонньою грою, а в грі з таким суперником, як «Олександрія» треба бути максимально зконцентрованими, уважними в перші хвилини матчу, а в першому таймі ці атаки зривалися.

Ми самі собі ускладнювали життя, тому що давали можливість «Олександрії» проводити швидкі атаки, тим більше, що ми знали, як грає наш суперник. Я попереджував футболістів, що саме в такий спосіб може грати наш суперник. У другому таймі, я думаю, що ми змінили хід матчу, в першу чергу, діючи більш компактно, не дозволяли олександрійцям проводити швидкі атаки і як результат – забивали голи. Із кожним забитим м’ячем ми були впевненішими в собі і в правильності наших дій.

Я дякую своїм футболістам за те, що ми діяли як єдине ціле, як команда, яка насправді чогось прагне в цьому житті добитися. Якщо чесно, ми не знали, що в Олександрії, як за таких погодних умов в цілому в Україні, буде в такому прекрасному стані футбольний газон. І ми дуже вдячні клубу, особливо тим людям, які працювали і створили такий газон, що і Прем’єр - лізі таких полів дуже мало, не кажучи вже про першу лігу. Я думаю, що із - за якісного поля і футбол сьогодні був дуже цікавим. І хочу сказати, що на мій погляд, і олександрійці сьогодні виглядати непогано, але ми грали дещо краще і реалізовували свої моменти.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Спасибо, Георгиевич, порадовали. Севастополь, вперёд! Александрии - серебро!

    0+ 0- 0
    +-
    VIPded
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров