Матч "Сталь" - "Буковина" не відбудеться
^

Матч "Сталь" - "Буковина" не відбудеться

406
Матч "Сталь" - "Буковина" не відбудеться
Фото - afishka.cv.ua

29 серпня 2013 року на адресу Адміністрації ПФЛ надійшов лист від ФСК «Буковина», в якому йдеться про невиїзд команди клубу до Алчевська. Як повідомив генеральний директор клубу Віктор Олійник, таке рішення пов’язане з відсутністю фінансування. За словами Олійника, розташування клубу вже покинули п’ятеро футболістів, яким надано статус вільних агентів.

Втім, наразі клуб не має намірів зняти команду зі змагань серед команд клубів першої ліги: тривають тренування та підготовка футболістів до домашніх матчів з тернопільською «Нивою» та чернігівською «Десною».

Ситуацію прокоментував президент ПФЛ Мілетій Бальчос:

«Ми глибоко стурбовані проблемами, що виникли в «Буковині», адже цей клуб завжди відрізнявся стабільністю у фінансуванні. Клуб розпочав роботи з реконструкції стадіону та будівництва навчально-тренувальної бази, проте реалізацію цих проектів наразі призупинено через відсутність коштів. Я постійно спілкуюсь з керівництвом клубу, яке веде активний пошук нових інвесторів, але, на жаль, ситуація невтішна. Насправді це абсурд: команда, яка минулого сезону входила до п’ятірки лідерів чемпіонату, сьогодні опинилася, м’яко кажучи, на межі зникнення. Наступного тижня у мене запланована зустріч з очільниками Чернівецької області, тож подивимось, можливо, спільними зусиллями нам вдасться стабілізувати обставини».

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме