Ілля Близнюк: "Дякую хлопцям за те, що прислухались до наших порад"

Ілля Близнюк: "Дякую хлопцям за те, що прислухались до наших порад"

140
Ілля Близнюк: "Дякую хлопцям за те, що прислухались до наших порад"

Головний тренер «Полтави» Ілля Близнюк після матчу з «Нафиовиком» відповів на запитання.

- Хочу подякувати нашим хлопцям. Ми прекрасно знали, що нас очікує важкий матч, адже ми взимку провели декілька матчів проти цієї команди. Ми вивчили цю команду, вивчили виконання їх стандартів, але нажаль і цей м’яч ми отримали зі стандарту. В першому таймі у нас випала середина поля де проходили атаки, тому мені довелося трішки підкорегувати і жорсткіше поговорити з ними з лави гостей, бо вони вийшли якось так вальяжно і перші 20-ть хвилин нам не сподобались. Можливо вони подумали, що гра буде легкою хоч ми і попереджували, що буде бій, що хлопці досить гарно настроєні на нас, потрібно не уступити в боротьбі. Ось і за ці 20-ть хвилин де у нас не склалась гра, довелося досить жорстко поговорити з ними на лаві, провести деякі заміни. Добре що нам вдалося забити м’яч в роздягальню.

В перерві заспокоїли хлопців, вказали їм проблемні місця наших суперників. Вказали де можуть вриватись під центральних захисників крайні гравці флангів після боротьби. Так і вийшло, у нас спрацювала заміна, Зеленевич вдало вийшов, гарно зіграв у боротьбі. Можна сказати, що достойно вийшов на заміну, підсилив гру, плюс, ще додав результат. В кінці матчу ми вже грали по рахунку. Десь з середини другого тайму, головне було не поступитися у боротьбі, в єдиноборствах. В тих моментах, що були біля наших воріт гарно зіграв воротар, виручив нас, хоч це і його обов’язок виручати. Молодець. Хлопці йому подякували.

- Спочатку другого тайму ініціатива перейшла до «Нафтовика», ви намірено збирались передати їм ініціативу, чи це так просто сталося по грі?

- В роздягальні ми поговорили з хлопцями, трішки підкорегували, вказали на сильні і слабкі сторони. Тобто тепер при втраті м’яча ми відали ініціативу супернику і стали грати другим номером. Спрацювало те що ми прибрали центрального нападника, висунули туди Шавріна, а під нього сказали вриватись гравцям які добре борються вверху. Дякую хлопцям за те що вони прислухались до наших порад і втілили їх в життя.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров