FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Сергій Єсін: "Не скидайте "Геліос" з рахунків"
^

Сергій Єсін: "Не скидайте "Геліос" з рахунків"

1015
Сергій Єсін: "Не скидайте "Геліос" з рахунків"

Тренер «Геліоса» Сергій Єсін — про місяць зборів у Туреччині, новачків і весняний старт команди.


— Сергію Олександровичу, після повернення з-за кордону підбийте підсумки виконаної роботи.

— Я задоволений усіма зборами: від першого до останнього. Також можу запевнити, що команда на даний момент повністю вкомплектована, в понеділок заявили останніх новачків — Савіна та Субочева. Щодо турецького проміжку підготовки, то провели чудовий збір — нам сприяли всі фактори. Відтак усе пройшло на високому рівні.

— Місяць у Туреччині — не забагато?

— Звичайно, з психологічної точки зору перебувати місяць за межами домівки — складно. Та знайшли вихід: підопічним давали чимало вихідних, а до футболістів навіть приїжджали подруги та дружини. Попереджали хлопців, що доведеться пройти таке тривале випробування. До того ж, для мене це теж уперше — місяць перебувати за кордоном. Загалом, такий вибір був найкращим варіантом підготовки, позаяк погода у Харкові та найближчі спаринг-партнери не завжди сприяли хорошому тренувальному процесу. Залишається лише подякувати керівництву за таку можливість. Хоча би Крим був під контролем України, то, можливо, зібрання проводили би в звичному для нас місці.

— Вочевидь, у фінансовому становищі клубу змін небагато?

— Чесно кажучи, поки що ми не відчуваємо негативного впливу у цій площині. Наразі констатую, що всі зобов’язання ФК перед нашим колективом виконуються вчасно та в повному обсязі. Слава Богу, немає чинників, які би заважали нам готуватися до поновлення змагань.

— На зборах рекомендували організаторам шукати найсильніших суперників?

— Так-так. Попередньо, ще до Нового року, з керівництвом обговорювали цей аспект підготовки. Запевняв, що таким чином зможемо покращити свою гру, відтак перейняти щось у їхніх діях на полі. Прохідні матчі не допомагають розвиватись. Тому нашими опонентами були й казахські «Астана» та «Іртиш», і російський «Анжи» та інші представники вищих дивізіонів своїх країн. Цікаво було спробувати свої сили в двобоях із ними. Радує, що мої хлопці не злякалися та намагалися гідно протидіяти таким ФК.

— Наскільки готовий харківський колектив до першого цьогоріч офіційного поєдинку?

— На схожі запитання якнайкраще відповість гра, котра пройде в Кіровограді 29 числа. Їхня команда, наскільки знаю, теж непогано вкомплектована, а взимку до них приєдналося чимало виконавців, які повинні їх підсилити. «Геліос» із великою повагою ставиться до своїх візаві, тож до цього протистояння прагнемо добре налаштуватись. І не потрібно плутати повагу зі страхом, адже їхатимемо до них у гості винятково за максимальним результатом. Хоча колектив змінився на 70 відсотків, але недарма ж ми проводили зимові збори? Сподіваюся, нові виконавці суттєво допоможуть із першого ж матчу виправляти наше турнірне становище.

— Конкретної мети перед колективом немає?

— Ви ж бачите, що наші прямі конкуренти — рівні за класом нам команди. На чільне місце виходить бажання, самовіддача та бійцівські якості. Перебуваючи на 15 місці, нас од групи лідерів відділяє всього лише шість очок, од провідних ФК — дев’ять. За позитивного розкладу, чому би нам не замахнутись і на високі місця? У жодному разі не скидайте нас із рахунків! Ще все може перевернутись із ніг на голову. Маю надію, цьогоріч талан буде на нашій стороні.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения