Контрольний матч. "Олександрія" – "Титан" 1:0

Контрольний матч. "Олександрія" – "Титан" 1:0

156
Контрольний матч. "Олександрія" – "Титан" 1:0

Гол: Зейналов, 55, із пенальті


ПФК «Олександрія», 1 – й тайм: Леванідов (Зарубін,31), Микицей, Басов, Шендрік, Сухоцький, Запорожан – к/к, Голєнков (Кіча,30), Полярус, Озарків, Грицук, О.Іващенко.

ПФК «Олександрія», 2–й тайм: Зарубін (Рудик,61), Бичков, Сидоренко, Імереков, Антонов, Кіча (Гуськов,61), Банада, Зейналов, Чорній, Локтіонов, Коломоєць.

ПФК «Олександрія» у другому контрольному матчі ялтинсьго навчально – тренувального збору зустрічалася на стадіоні МДЦ «Артек» з армянським «Титаном».

З перших хвилин матчу футболісти «Титану» хотіли нав’язати олександрійцям свою гру, але наші гравці поступово захопили ініціативу в свої руки, раз за разом атакуючи ворота суперників. Хорошу нагоду для взяття воріт гравці ПФК «Олександрія» мали на 13-й хвилині, коли після подачі трьох поспіль кутових, вивели свого одноклубника А.Поляруса віч-на-віч з голкіпером, Артем перекинув м’яч через кіпера, але в останню мить команду «Титан» рятує хтось з захисників, вибивши м’яч майже з лінії воріт. На 17-й хвилині, після подачі з правого флангу, О.Іващенко небезпечно пробив з лінії воротарського майданчика, але м’яч пролетів біля стійки воріт. Хороші нагоди для взяття воріт мали А.Полярус та В.Грицук, але свої шанси вони втратили. На 21-й хвилині О.Івашенко вийшов один-на-один з воротарем, але кіпер виявився спритнішим, вибивши м’яч. До кінця першого тайму наші земляки продовжували атакувати ворота своїх суперників, створюючи момент за моментом, проте реалізувати їх в забиті голи так і не вдалося.

І хоча другому таймі в складі «Олександрії» ми побачили здебільшого дебютантів та молодих гравців команди, ситуація на полі не змінилася. Вже на 55-й хвилині нашим землякам вдалося відкрити рахунок. Р.Локтіонов ввірвася в штрафний майданчик, але проти нього було грубо порушено правила за, що арбітр матчу О.Дєдов вилучив гравця «Титану» з поля (з правом заміни) і призначив пенальті, який чітко реалізував Р.Зейналов – 1:0. В середині другого тайму футболісти «Титану» мали дві нагоди відігратися: в першому епізоді м’яч пролетів мимо воріт, а в другому, після удару зі штрафного, надійно зіграв Д.Рудик. Вже за хвилину олександрійці провели небезпечну атаку, після прострільної передачі в штрафний майданчик, перший на м’ячі був Р.Зейналов, але після його удару м’яч не влучив у ворота. Кінцівка ж матчу пройшла в рівній боротьбі та без гольових моментів.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров