Главная Украинские Первая лига Контрольний матч. ПФК "Олександрія" - "Динамо" (Мінськ, Білорусь) 0:1
^

Контрольний матч. ПФК "Олександрія" - "Динамо" (Мінськ, Білорусь) 0:1

642

ПФК «Олександрія» - «Динамо» (Мінськ, Білорусь) 0:1

Гол: Биков 65

"Олександрія" 1 тайм: Леванідов, Микицей, Басов, Шендорік, Сухоцький, Озарків, Банада, Старенький, Полярус, Черній, Іващенко.

"Олександрія" 2 тайм: Запорожан, Сидоренко, Бичков, Кіча, Грицук, Зейналов, Коломоєць, Локтіонов, Імереков, Голенков

Головний тренер: Володимир Шаран

«Динамо» (Мінськ): Ігнатович, Політевич (Концевой, 46), Кузьменок, Молош (Залеський, 46), Карпович (Веретило, 71), Белевич (Удоджі,71) , Корзун (Биков, 46), Ніколич (Воронков, 46), Яроцький (Адамович, 71), Рассадкін (Діоманде, 71), Нікітін (Хващинський, 71, Стасевич, 89).

Головний тренер: Володимир Журавель

Сьогодні, 26-го лютого, футболісти ПФК «Олександрія» провели всій останній спаринг на навчально – тренувальному зборі проти мінського «Динамо» (Білорусь). Тому гравці та тренерський штаб підійшли до цієї зустрічі з особливою відповідальністю.

З перших хвилин команди не поспішали іти в атаку і перші хвилин 10 гра точилась в центрі поля без загрози для обох воротарів. Перший небезпечний момент створили динамівці, після кутового удару, але в завершальній стадії, нападаючий суперників пробив вище воріт. Через 5 хвилині О.Іващенко, отримавши передачу в штрафному майданчику з лівого флангу, опинився на вістрі атаки александрійців і небезпечно пробив, але м’яч пройшовся поряд зі стійкою. Згодом, все той же О.Іващенко ще раз змарнував нагоду для взяття воріт. А.Полярус виконав навісну передачу в район воротарського майданчика і Олександр впритул пробив головою по воротах, але в той кут де стояв голкіпер, який з труднощами все-таки ліквідував загрозу. Під завісу першого тайму два хороші моменти для взяття воріт мали мінчани. В першому випадку, Нікітін пройшовши правим флангом, зробив прострільну передачу на Рассадкіна, той пробив точнісінько у голкіпера. А в другому, Яроцький вигравши підбір у наших захисників спиною до воріт, розвернувшись, пробив метрів с 25-ти, але влучив у стійку.

Другий тайм розпочався атакою динамівців. Нікітін прийняв м’яч біля кутового прапорця, відпасував на Бикова, той пробив з лінії штрафного майданчику , але мимо воріт. Наші земляки відповіли швидкою контратакою, А.Кіча пройшовши лівим флангом, прицільно пробив по воротах, але Концевой вибив м’яч на кутовий. Ближче до середини другого тайму, в близькості до воріт олександрйці порушили правила. Після удару динамівця, В.Леванідов відбиває м’яч перед собою, на добиванні першим опинився Кузьменок, але рикошет від захисника, що став на заваді - кутовий. Одразу ж після цього, атака «Олександрії» увінчалася хорошим ударом Р.Зейналова, але Ігнатович ліквідував загрозу воротам «Динамо». Ще один момент змарнував А.Кіча, після його подачі з кутового, Нікітін перехопив м’яч біля воріт мінчан, зробив ривок правим флангом, віддав пас на Рассадкіна, той пропустив м’яч на Бикова, останній вийшов один на один з голкіпером і пробив по воротах. В.Леванідов парирував цей удар, але на добиванні знову опинився Биков, який холоднокровно відправляє м’яч у сітку воріт – 0:1. Через декілька хвилин динамівці могли подвоїти рахунок. Яроцький на «носовій хустці» накрутив 3-х суперників, ввійшов в штрафний майданчик і пробив по воротах, але захисники винесли м’яч на кутовий. На 76-й хвилині Адамович підхопив м’яч на лівому фланзі, віддав пас в район 11-метрової позначки під удар Хващинському, але той не влучив по м’ячу. Під завісу матчу наші земляки створили небезпечний момент у воріт мінчан, після вкидання ауту далеко в штрафний майданчик, удар олександрійця з близької дистанції парирував голкіпер.