Віталій Романюк: "Майбутнє "Ниви" наразі невідоме"

Віталій Романюк: "Майбутнє "Ниви" наразі невідоме"

150
Гравці футбольної тернопільської «Ниви» виступають за різні команди на Меморіалі Ернеста Юста та шукають для себе нові команди.
За словами відомого львівського футболіста Віталія Романюка, екс-гравця ФК «Львів», у «Ниві» так і не виплатили гравцям зарплати та преміальні і клуб фактично розвалюється. Про це та інше Віталій Романюк розповів кореспонденту Вголосу.
Віталію, чому стільки гравців «Ниви» виступають за команду «Стандарт» Артасів на Меморіалі Ернеста Юста?
Підтримуємо спортивну форму. Знайомі запросили нас до команди, і ми тут граємо абсолютно безкоштовно. Турнір хороший, тому нам цікаво.
Наскільки довго гравці «Ниви» виступатимуть на цьому турнірі?
Важко сказати. Якщо я буду вдома, то буду грати. Якщо остаточно вирішиться моє працевлаштування то, швидше за все, поїду зі Львова.
Яка ситуація в «Ниві»?
Ситуація не змінилася. На днях збиралися з хлопцями і хотіли взнати яка ситуація далі. Взнали ще раз, що вона дуже складна. Наразі невідомо чи гратиме «Нива» далі. Внесок за участь команди в першій лізі заплачений, а доля команди залежить від політичної ситуації в Україні. Нам дали так зрозуміти.
Чи дали гравцям статус вільних агентів?
Ще ні. У людей довгострокові контракти з клубом, і, можливо, саме тому вільних агентів ще не дають.
Чи шукаєш для себе нову команду?
Так. Їздив на збори з «Титаном» з Армянська. Усе наразі на стадії перемовин. Є ще тут деякі варіанти, тому не хочеться поспішати, а визначитися з командою остаточно.
Загалом, гравцями «Ниви» цікавляться агенти, клуби. Команда у нас була хорошою. Якщо людина хоче забезпечити себе та свою сім’ю, то вона однозначно буде шукати краще місце роботи, а не жити обіцянками. Три дні тому ми додзвонилися до губернатора Тернополя, однак це нічого не дало.
Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров