Олександр Саванчук: "В "Нафтовику" мене все влаштовує"

Олександр Саванчук: "В "Нафтовику" мене все влаштовує"

225

Нападник охтирського "Нафтовика" Олександр Саванчук про подовження контракту та цілі команди на сезон.

- Підсумуй будь ласка першу частину 22-го чемпіонату проведену «Нафтовиком»?

- Як відомо старт був невдалий, але пізніше гравці притерлись між собою і показали гарний результат. Піднялись на четверте місце, що, стало навіть якось несподівано, але все це тільки завдяки кропіткій роботі команди і тренерського штабу.

- Які твої прогнози на другу частину чемпіонату, чи можливо, що «Нафтовик» виборе право виступати в Прем’єр-лізі?

- На даний час нам ніхто не ставив задачі про вихід в Прем’єр-лігу. Наша задача здобувати три очки в кожній грі, а далі як буде.

- 30 жовтня у грі з «Геліосом» ти зіграв усього 25 хвилин, тоді як зазвичай ти практично весь ігровий час проводиш на полі, і після цього тобою було пропущено три тури і три тури ти виходив на заміну, що сталося?

- У грі з «Геліосом» отримав травму коліна. Проходив лікування, через те пропускав ігри. Навіть до теперішнього часу ще не відновився повністю, тому учбово-тренувальні збори прохожу не в основній групі, але лікарі обіцяють що все буде добре.

- Ти граєш за «Нафтовик» з 2007 року і вже підписав контракт до кінця 2013 року, це значить, що ти вирішив як найдовше зв’язати свою футбольну кар’єру з «Нафтовиком»?

- Так я підписав контракт, тому що, мене все влаштовує в клубі, гарні побутові умови, взаєморозуміння між гравцями команди та тренерським штабом. Ще мені дуже подобається місто Охтирка, можливо я навіть тут і буду закінчувати свою кар’єру.

- З тих гравців, що приїхали на перегляд ти бачиш когось перспективним на підсилення команди?

- На перших зборах ми проходили медогляд, робили пробіжки, тому в ділі їх ще не бачили. Але я думаю що вони ще покажуть себе з кращої сторони і тренерський штаб відбере кращих.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров