Олег Лутков: "Арсенал" збереже прописку в першому дивізіоні"

Олег Лутков: "Арсенал" збереже прописку в першому дивізіоні"

149
Олег Лутков: "Арсенал" збереже прописку в першому дивізіоні"
Фото - shakhtar.com

Новий головний тренер білоцерківського ФК "Арсенал" Олег Лутков розповідає про своє призначення, плани та очікування

— Олеже Анатолійовичу, останнім місцем роботи для вас був запорізький «Металург». Відтак минуло майже два роки. Перебували в так званій затяжній творчій відпустці?

— Після того, як залишив «Металург», ще два з половиною місяця працював на Кіпрі в «Атромітосі». Росіяни хотіли створити на острові хорошу команду, тож розпочали фінансування. Але в останній момент гроші перестали виділяти, відтак довелося повернутися на батьківщину. Хоча проект був вельми цікавий. За два роки мали вийти до першого кіпрського дивізіону…

У грудні 2011 у нас було попов­нення в сім’ї, тож з дружиною вирішили, що рік я приділю вихованню нашої дитини. Відповідно, в цей час не розглядав варіантів продовження тренерської роботи. Хоча вів конспекти, переглядав матчі, займався аналізом, спілкувався з футбольними людьми. Тобто, від футболу намагався не віддалятися.

— Як же виник варіант із «Арсеналом»?

— Вів переговори з білоруським клубом «Бєлшина» (Бобруйськ), від якого згодом довелося відмовитися. Із часом знову було запрошення від одного з клубів цієї країни, але надійшла пропозиція від «Арсеналу», на яку й погодився. У Києві зустрівся з Олександ­ром Тютюном (заступник голови КОФФ. — О. Т.). Після понад двогодинної розмови зрозумів, що людина палко вболіває за цю команду й переймається, щоби вона залишилася в першій лізі, відтак вийшла на високий рівень.

— Не секрет, що ситуація в цьому клубі далека від стабільної. Очікувалося, що Олег Федорчук буде головним тренером, але цей наставник так і недочекався конкретики з боку керівництва клубу. Що пообіцяли вам?

— Найближчим часом відбудеться зустріч із губернатором Київщини паном Присяжнюком, де й буде оголошено бюджет клубу. Допоки не володію цією інформацією, нічого конкретного сказати не можу. Але мене запевнили, що команда існуватиме й матиме хороше фінансування.

— Завдання «Арсеналу» — зберегти місце в першій лізі. Після всього пережитого цим клубом, уважаєте, це реально?

— Я й Олександру Тютюну пообіцяв, що завдання збереження місця в першій лізі ми вирішимо. «Арсенал», окрім того, що не вилетить до другої ліги, не братиме участі й в перехідних матчах. Коли ще працював у «Ігросервісі», була ситуація й гіршою, адже команда тоді перебувала на дні турнірної таблиці. Але ми доукомплектувалися, вдало виступили, тож посіли гідне місце в першій лізі. Я ж бачу, як люди вболівають і переживають за долю цього клубу, тож гадаю, все у нас буде гаразд.

— Але я володію інформа­цією, що з попереднього складу ніхто в команді не залишився…

— Так. Нині всі очікують рішення керівництва, пов’язаного з розміром фінансування. Спілкувався з Мар’яном Марущаком та іншими гравцями «Арсеналу». Щойно озвучать бюджет клубу, повірте, за три-чотири дні я зберу команду. Список гравців, які хочуть зі мною працювати в Білій Церкві, — великий. І, повірте, це досвідчені виконавці.

— А хтось із тренерського штабу залишився?

— Зараз мені в роботі допомагає Олег Сокирка, який виконував обов’язки головного тренера. Він мене консультує щодо гравців, які виступали в «Арсеналі» в першій частині сезону. Отож, не виключаю варіанту, що дехто й повернеться.

— Нині «Арсенал» позиціонує себе як ФК Київщини. Після всіх змін, як і раніше, базуватиметеся в Білій Церкві?

— Поки що йдуть розмови про те, що команда базуватиметься саме в Білій Церкві. Нині мешкаємо на колишній базі ФК «Рось». Тут, звісно, не п’ятизірковий готель, але умови, щоби збиратися та переглядати нових виконавців, робити це дозволяють.

— Зараз ваші підопічні беруть участь у Меморіалі Макарова. А яким буде наступний етап підготовки?

— План підготовки в мене вже давно розписаний. Нині беремо участь в турнірі Макарова, де не ставимо завдання перемогти за будь-яку ціну. Головний збір розпочнеться 28 січня. Перший тиждень працюватимемо в Білій Церкві. А з 5 по 18 лютого та з 21 лютого по 6 березня — ще два збори, які плануємо провести в Криму.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Оставили комментарии на форуме:1
 • а смисл, коли хлопці без бабла вже пів року і власник практично відмовився від команди.

  0+ 0- 0
  +-
  Romarinho
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров