Роман Санжар: "Мені дуже хотілося взяти реванш"
^

Роман Санжар: "Мені дуже хотілося взяти реванш"

405
Роман Санжар: "Мені дуже хотілося взяти реванш"
Фото - olimpik.com.ua

Головний тренер донецького «Олімпіка» Роман Санжар на післяматчевіій прес-конференції прокоментував гру своєї команди проти охтирського «Нафтовика».

- Гра вийшла цікавою, напористою з обох сторін. В першому таймі обидві команди мали багато моментів. Команда «Нафтовик» створювала моменти, намагались використовувати швидкий перехід від оборони в атаку, шляхом довгого пасу вперед. Створювали гострі моменти, була «штанга» біля наших воріт, була «перекладина» зі стандарту. Ми намагалися не дивлячись на те, що поле внесло свої корективи у гру, контролювати м’яча. В принципі нам вдалося створювати перспективні моменти, але підвела реалізація. Опісля пропустили гол зі стандарту, в роздягальню так би сказати. Та хлопці не зламались і продовжували гнути свою лінію. Другий тайм був менш змістовним, але більш емоційним. Були моменти і біля наших воріт і біля воріт суперника. Напевно за кількістю моментів гра вийшла рівною. Я в минулому році в цих стінах грав футболістом, тоді ми програли 3:0. Звичайно мені дуже хотілося взяти реванш, уже перебуваючи на посаді тренера, та нажаль не вдалось.

- Випускаючи Богдана Єсипа ви очікували, що він особливо буде грати проти своєї бувшої команди?

- Звичайно. Я мав наміри поставити Богдана в основний склад, але дуже слизьке і в’язке поле, тому вирішив випустити його кінець матчу.

- Рахунок матчу справедливий?

- Я рахую, що рахунок відповідає грі.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме