Зміни в керівництві ПФК "Олександрія"

Зміни в керівництві ПФК "Олександрія"

163

Зміни в керівництві ПФК "Олександрія"
Фото - aleksandriya.com.ua

В конференц-залі Олександрійського будинку футболу відбулася прес-конференція керівництва ПФК «Олександрія».

Сьогодні підписано угоду про те, що все футбольне господарство ПФК «Олександрія» передається в управління компанії «УкрАгроКом», яка буде утримувати спортивні споруди та команду. Домовилися, що не зміниться статус футбольного клубу. Договір підписано на три роки. Микола Лавренко зазначив: «За пропозицією Сергія Кузьменка та у зв’язку зі змінами уставу ПФК мені запропоновано бути почесним президентом. Поки не відмовлявся. База ФК належить моїй донці. Варто зауважити, що ФК – збиткове, а не прибуткове підприємство. Обговорювалась подальша доля клубу, що скільки коштує і як розкласти бюджет».

Новий президент ПФК «Олександрія» Сергій Кузьменко на прес-конференції відзначив «Ми з Миколою Миколайовичем давно маємо схоже бачення розвитку футболу в Олександрії. Два роки тому він нам допоміг створити команду «УкрАгроКом». Коли запропонував мені займатися футболом, допомогти ПФК «Олександрія», я разом зі своїми партнерами радився як бути. Сьогодні непроста економічна ситуація в Україні. Футбол – це бізнес в прем’єр лізі, а в першій та другій лігах це соціальний проект. ПФК – це спосіб життя для олександрійців. Бути байдужим і спостерігати не в моєму характері. Я готовий брати активну участь в розвитку Олександрійського футболу. Олександрія це моя батьківщина, зроблю все можливе щоб футбол був на високому рівні. Зарано говорити чи буде команда в Прем’єр лізі».

На прес-конференції також новий президент клубу повідомив, що Микола Лавренко залишається почесним президентом, залишається на посаді віце-президента Ігор Матаков, почесним віце-президентом буде Віталій Згама, виконавчим директором призначено Сергія Кітаєва.

Головний тренер команди Андрій Купцов ж розповів про підготовку команди: «Після першого кола чемпіонату ми впорались із завданням, посівши третю сходинку турнірної таблиці. Зараз команда готується до весняної частини першості. Ми вдячні керівництву клубу за ті гарні умови, в яких нам доводиться тренуватись. Під час міжсезоння тренерський штаб команди веде активну селекційну роботу. Нашу команду покинули Андрій Сахневич та Сергій Старенький, проте, у таборі ПФК «Олександрія» перебуває кілька потенційних новачків».

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Молодец Лавренко. Сбогрил с себя обузу. Но как этот новый хозяин будет содержать сразу две команды - вот вопрос? А может "УкрАгроКОм" уже не идет в первую лигу.

    0+ 0- 0
    +-
    Che Guevara
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров