Доля "Кримтеплиці" вирішиться завтра
^

Доля "Кримтеплиці" вирішиться завтра

463
Доля "Кримтеплиці" вирішиться завтра
Фото - fc-kt.com

"Кримтеплиця" знімається зі змагань". Із таким красномовним заголовком з’явився матеріал на одному з футбольних сайтів України. Новина, варто зізнатися, не здивувала. "Тепличники" останній місяць не приховували серйозних фінансових проблем. Під питанням був навіть виїзд на матч 29 туру до Полтави. Утім, як тоді запевнив "УФ" головний тренер команди Михайло Сачко, проблеми в команди є, однак чемпіонат дограють.

І дограли, при тому гідно: за винятком технічної перемоги над "Оболонню", здобули ще й дві нічиї. Улітку варто було очікувати в клубі змін, але ніхто не міг тоді навіть уявити, що справа дійде до зняття зі змагань. Як повідомлялося: команду розпущено, всі гравці отримали розрахунок та статус вільних агентів. Й можна було б у цій справі поставити крапку, але…

Зателефонувавши головному тренерові команди Михайлові Сачку, ми так і не почули інформації про те, що команда офіційно знімається. Хоча коуч не приховував, що можливий найгірший сценарій розвитку подій у зв’язку з тяжкою економічною ситуацією, відтак порадив із цим запитанням звертатися безпосередньо до очільника клубу.

На жаль, нам, попри всі спроби, так і не вдалося отримати коментар од президента "тепличників". Однак, як запевнили нас у ПФЛ, офіційних листів про те, що клуб знімається зі змагань, вони не отримували. Більше того, нам повідомили, що президент молодіжненців Олександр Васильєв узяв тиждень на роздуми (до 20 червня), після чого й буде вирішена подальша доля "Кримтеплиці".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме