"Авангард"-"Нафтовик-Укрнафта". Післяматчеві коментарі
^

"Авангард"-"Нафтовик-Укрнафта". Післяматчеві коментарі

598
"Авангард"-"Нафтовик-Укрнафта". Післяматчеві коментарі
Фото - pfcalexandria.com.ua

Сергій Шевченко:

- Ми дуже серйозно готувались до цієї гри. Сьогодні ми грали з командою, яку добре вивчили, і котра після п’ятого туру забила найбільше голів у нашій лізі. Більш того на виїзді вони забили шість голів з усіх десяти. Ми уважно вивчали дії суперника і свідомо грали від оборони, не боялись швидких контратак суперника, а боялись стандартних положень з яких вони назабивали кучу голів. Тому ми дуже уважно готувались і свідомо діяли другим номером. Ще були побоювання, що попередній тиждень був дуже насичений, було два далекі виїзди, Кубковий і чемпіонату. Які багато сили відібрали у хлопців. Тому діяли раціонально від оборони, добре що забили швидкий гол. Тактика затримування гри на контратаках принесла успіх, забили другий гол. Хлопці доклали багато зусиль, молодці. Перший тайм грали обережно, можливо десь і здалося, що ми віддали ініціативу, та ми на це йшли свідомо.

- Ваш колега головний тренер «Нафтовиків» незадоволений суддівством. Як ви прокоментуєте арбітраж матчу?

- Ми не обговорюємо суддівські питання, ні на виїзді ні вдома. Це прерогатива компетентних футбольних структур, котрі займаються суддівством.

- Ви вважаєте, що гра була жорсткою в другому таймі?

«Нафтовик» відзначається тим, що команда жорстка. Подивіться статистику жовтих і червоних карток. Та в цілому ми були готові до цього і хлопці не поступилися в боротьбі.

"Авангард"-"Нафтовик-Укрнафта". Післяматчеві коментарі - изображение 1
Євгеній Яровенко:
- Я ніколи не говорив про суддівство, але де нас Кутаков не судив, там у нас скрізь були проблеми. Не знаю з чим це пов’язано. Суддя в полі, зламав інтригу. В першому таймі він нам не дав пенальті. Зараз ми будемо дивитись і розбиратись, коли нам забили гол, чи там не було там положення поза грою. Просто упереджене відношення. Другий тайм, після того як переговорили з інспектором, більш-менш став судити нормально. Перший тайм провалив повністю. Не знаю, вони два різні брати. Те, що пропустили другий м’яч, то просто пропустили, але суддя просто убив інтригу. Не вже уболівальникам подобається такий футбол, я не хочу нічого говорити, я лиш хочу щоб усі чесно грали у футбол.

- Так довго ви розмовляли з арбітром, це про момент з пенальті?

- Я маю право сказати йому: - що ви стоїте, і з трьох метрів не бачите, що м’яч попадає в руку?

- Ви вважаєте, що в другому таймі гра стала сильно змінилася, стала більш напруженою?

- Я вважаю, що суддя випустив усі ниті управління грою, як би з самого початку він вірно трактував усі порушення. Коли на перших хвилинах порушили проти Васільєва, він просто так пропустив. Я не розумію, це що подвійні стандарти? Ми зараз будемо писати, ми будемо платити кошти, щоб розбирались, щоб таких арбітрів не було.

- Ви рахуєте, що арбітр судив в одну сторону?

- Я рахую, що арбітр упереджено судив перший тайм повністю.
Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме