Антон Шендрік: "Не планую змінювати клуб"

Антон Шендрік: "Не планую змінювати клуб"

196
Антон Шендрік: "Не планую змінювати клуб"
Фото - time-football.com

Захисник ПФК «Олександрія», Антон Шендрік, який травмувався у матчі проти «Нафтовика-Укрнафти» розповів про стан свого здоров'я та плани на найближчі пів року.

- Антон, розкажи, як проходить реабілітаційний процес і як довго він буде тривати?

- Під час гри я впав на руку і зламав дві кістки. Довелось робити операцію, на якій мені поставили дві пластини. Зараз я проходжу період реабілітації. Кістки ще не зрослись, але через кілька тижнів травма повністю загоїться. Зараз я тренуюсь із загальною групою, але при цьому граю обережно, аби не було ускладнень.

- Ти грав в багатьох клубах України. Як почуваєш себе в Олександрії? Тебе все влаштовує?

- Так, звичайно. За півроку перебування в ПФК «Олександрія» я повністю адаптувався і мене все влаштовує. Олександрійська команда завжди славилась дружніми стосунками в середині колективу, і мені приємно, що ця традиція продовжується і за мого перебування в команді. Нас тренує досвідчений тренерський штаб, з яким ми завжди розуміємось. Та й інфраструктура на високому рівні. Завдяки ній ми маємо кращі умови для проведення тренувань і підвищення функціональних можливостей. Зараз дуже багато занять проходить в багатофункціональному тренажерному залі, де можна задіяти всі групи м'язів і значно покращити свій фізичний стан. Приємно, що в Олександрії створені такі гарні умови для футболістів, якими не можуть похизуватись інші команди першої ліги. Тому проблем в плані адаптації і мого перебування в клубі не виникало. Наразі в мене діє контракт до кінця сезону і я не планую змінювати клуб.

- На твою думку, яку сходинку в турнірній таблиці займе ПФК «Олександрія» по закінченню чемпіонату?

- Для нас є тільки дві позиції – це перше і друге місце, інших варіантів я не бачу.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров