Сьогоднішній матч "Ниви" може стати останнім

Сьогоднішній матч "Ниви" може стати останнім

156

Президент ФК «Нива» Автанділ Мдінарадзе просить вболівальників купити квиток і прийти на матч «Ниви», яка сьогодні прийматиме вдома ФК «Буковина». Таким чином кожен тернополянин принесе свій вклад у порятунок клубу від фінансової кризи.

Президент «Ниви» переконаний: якщо тернополяни будуть ходити на матчі, не зважаючи, проти кого грає команда, то «Нива» ніколи не зникне з футбольної карти України. Бо продані квитки — це вагомий вклад і мотивація для футбольного клубу.

«Якщо вболівальники не купуватимуть квитки, то майбутнього у тернопільського клубу немає, бо у сьогоднішній фінансовій ситуації ніхто не буде вкладати гроші у клуб. Тому основне, що я хочу сказати, звертаючись через ЗМІ, це попросити вболівальників встати і захистити свій клуб. Просто купіть квиток, навіть, якщо не знаєте, чи вийде вам піти на матч. Ви віддасте цих 20 гривень вашій улюбленій команді. І тим самими даруєте «Ниві» шанс», — просить пан Автанділ.

Саме сьогоднішній матч буде своєрідним тестом для вболівальників, переконаний президент «Ниви».

«Цей домашній матч покаже, наскільки вболівальникам потрібен цей футбольний клуб і наскільки вони готові долучитись до його порятунку, до його підтримки. Ця гра буде або початком відродження клубу, або прощальним матчем», — каже президент ФК «Нива».

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 2
 • давай краще останнім

  0+ 0- 0
  +-
  Олег 666
 • Ответ на сообщение Олег 666 -

  давай краще останнім

  ти що знову з тролейбусної втік? я вже подзвонив на 103 - по тебе вже виїхали санітари!

  0+ 0- 0
  +-
  Romarinho
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров