FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига "Металіст 1925" уже на канікулах
^

"Металіст 1925" уже на канікулах

1250

"Металіст 1925" уже на канікулах
Фото - Металлист 1925

Повернувшись зі Львова (у цьому місті проходив матч 16-го туру першої ліги з "Нивою" 2:1), "Металіст 1925" отримав день повноцінного відпочинку, а вже в середу гравці зібралися на тренувальній базі у Високому. Генеральний директор клубу Ярослав Вдовенко та головний тренер Валерій Кривенцов подякували футболістам за першу половину сезону, яка, хоча і не була ідеальною, та все ж дозволила завершити рік на п'ятій сходинці та всього з шістьма очками відставання від першого місця.

Ярослав Вікторович побажав футболістам добре відпочити та з позитивними емоціями підійти до зимових зборів. Валерій Сергійович, у свою чергу, зазначив, що ці збори будуть дуже важливими, адже саме на їхньому багажі команда і проведе весняну частину змагань.

Усі хлопці вже розпочали свої відпустки. Хтось проведе їх у колі рідних та близьких вдома, хтось відправиться до теплих країв. Збереться "Металіст 1925" вже у Новому році, а саме 11 січня, інформує офіційний сайт клубу.

Читайте также: Артур Мурза: "Для команды без задач "Горняк-Спорт" выступил прилично"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения