Главная Украинские Первая лига Олександр Чижевський: "Перед "Агробізнесом" поставлене завдання виходу в Прем’єр-лігу"
^

Олександр Чижевський: "Перед "Агробізнесом" поставлене завдання виходу в Прем’єр-лігу"

918

Олександр Чижевський: "Перед "Агробізнесом" поставлене завдання виходу в Прем’єр-лігу"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Головний тренер "Агробізнеса" Олександр Чижевський розповів клубній пресслужбі, яке завдання поставило керівництво перед командою в новому сезоні.

- Наш засновник перед всіма футболістами та перед тренерським штабом поставив завдання виходу в Прем’єр-лігу у цьому сезоні.

- Хто є, на вашу думку, головними претендентами на вихід в УПЛ в сезоні 2020/21?

- Вважаю, що цього сезону теж, як і в минулому, буде дуже багато команд-претендентів на підвищення в класі. Таких як "Волинь", "Оболонь", "Чорноморець", "Металіст 1925". "Агробізнес" в тому числі… Зараз можна усього очікувати від будь-якої команди. Перша ліга дуже непередбачувана. Якщо у Прем’єр-лізі щось можна спрогнозувати, наприклад, хто займе призові місця, то в Першій лізі, як ми переконалися по минулому чемпіонату, більшість команд рівні і не знаєш, де можеш втратити очки.

- Міжсезоння, хоч і коротке, змінює команди, їх завдання на сезон, вектор розвитку. Приходять нові тренери, в дивізіон приходять нові гравці. Хто з особистостей може здивувати в Першій лізі 2020/21?

- Є дуже хороші кваліфіковані тренери в Першій лізі. Той же Ковалець, Сачко, та можна перераховувати довго. Всі тренери заслуговують на повагу. Якщо брати по футболістах, то ретельно не слідкую зараз за футболістами інших команд, мене більше цікавить моя команда, мої гравці. А вже по ходу підготовки до конкретних матчів будемо дивитися, знайомитися.

Зараз багато команд дуже змінилися, добавились в Першу лігу нові команди. Той же "Верес" – дуже хороша команда, той же "Альянс", кажуть, дуже хороша команда. По "Вересу" я трохи більше знаю, ми з Юрієм Віртом товаришуємо, періодично спілкуємось. А "Альянс" – для мене нова команда, про неї хороші відгуки і вона варта уваги. Тим цікавіше вже досить скоро буде зустрітись з ними у футбольному поєдинку, - сказав Чижевський.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения