Віталій Гемега: "Мрію грати за першу команду "Динамо"

Віталій Гемега: "Мрію грати за першу команду "Динамо"

175
Віталій Гемега: "Мрію грати за першу команду "Динамо"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Після матчу другої команди «Динамо» з «Титаном» із Армянска, котрий завершився перемогою киян 6:0, своїми враженнями та планами на майбутнє поділився півзахисник киян Віталій Гемега.

- В чому причина такої високої результативності вашої команди в цьому матчі, адже «Динамо-2» цього сезону ще не забивало такої кількості м’ячів…

- Ми почали створювати багато моментів, все в нас виходить, всі хлопці відчувають один одного. На тренуваннях ми награємо багато комбінацій, які в нас виходить повторити під час матчу, це допомагало створювати моменти, які в свою чергу перетворилися в голи.

- Яка причина таких «плачевних» результатів «Динамо-2» в цьому сезоні?

- У нас сильно змінився склад команди, майже на 80%. Ми ще не встигли зігратись. Десь нам не щастило, а десь - банально не вистачало досвіду.

- Роздумували над можливістю піти в оренду, щоб спробувати себе на більш високому рівні?

-Я вважаю, що для кожного футболіста важливо прогресувати та йти вище. В мене теж така ціль. Я не хочу зациклюватись на «Динамо-2» та першій лізі, а прагну потрапити у «Прем’єр лігу» і грати там. Але для цього потрібно забивати, проявляти себе по максимуму, лише тоді тебе помітять, і в тебе буде шанс проявити себе на більш високому рівні.

- Були пропозиції цього міжсезоння?

- Я з літа до зими був травмований та практично не грав. Зараз лише почав грати та набирати форму. Влітку подивимось, можливо щось і буде.

- І, на завершення, невеличке питання: улюблений гравець та команда…

- Улюблена команда в Україні – це, звісно, «Динамо». Я, як і будь-який гравець мого віку, мрію грати за першу команду. А із закордонних клубів подобається «Борусія» Дортмунд. Улюбленого гравця в мене немає. Не маю кумирів в футболі.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров