FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига "Металіст 1925" отримав негативні результати тестів на COVID-19
^

"Металіст 1925" отримав негативні результати тестів на COVID-19

2430

"Металіст 1925" отримав негативні результати тестів на COVID-19
EFE

29-го липня о 20:30 ФК "Металіст 1925" отримав результати ПЛР-тестування на виявлення коронавірусної інфекції COVID-19 співробітників клубу та персоналу команди. Про це пише офіційний сайт клубу.

Результати п'яти виявилися позитивними. У зв'язку з цим, 30-го липня, одразу після повернення з Миколаєва, футболісти, тренери та персонал команди в екстреному порядку пройшли додаткове ПЛР-тестування, результати якого стали відомі кілька хвилин тому. Абсолютно всі результати є негативними, тому зараз команда продовжує готуватися до календарного матчу Першої ліги проти одеського "Чорноморця".

Співробітники клубу з позитивними результатами тестів наразі знаходяться на самоізоляції, їхній стан здоров'я задовільний. Госпіталізовано Голову наглядової ради клубу Сергія Стороженка. Його лікування та стан здоров’я контролюють фахівці.

Читайте также: Сергій Стороженко: "Можна офіційно сказати, що в "Металісті 1925" є хворі на коронавірус"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения