Главная Украинские Первая лига Володимир Лінке: "Чому ми не можемо грати? Лише тому, що деякі діячі ведуть закулісну гру?"
^

Володимир Лінке: "Чому ми не можемо грати? Лише тому, що деякі діячі ведуть закулісну гру?"

1261

Володимир Лінке: "Чому ми не можемо грати? Лише тому, що деякі діячі ведуть закулісну гру?"
Фото - metalist1925.com

Після того, як з'явилась інформація про те, що на завтрашньому засіданні Виконкому УАФ рішення про догравання Першої ліги затверджене не буде, телеканал "Футбол" звернувся до Генерального директора ФК "Металіст 1925" Володимира Лінке з проханням прокоментувати дані чутки.

- Володимире Івановичу, телеканал "Футбол" має інформацію, що у неділю на Виконкомі УАФ можуть прийняти рішення про недогравання Чемпіонату України у першій лізі, не дивлячись на рішення Ради ліг ПФЛ. При цьому, до Прем'єр-Ліги вийдуть три команди, які наразі посідають перші три місця у таблиці...

- По-перше, я не розумію, як це, клуби хочуть чи ні. Є Регламент, якого ми повинні дотримуватися. Немає заборони від УЄФА, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я. Чому ми не можемо грати? Лише тому, що деякі діячі ведуть закулісну гру? Це не за спортивним принципом.

Чому самі ці три клуби повинні вийти? Тоді визнайте Чемпіонат недійсним та таким, що не відбувся. Я подивився, ми з чотирьох поєдинків другого кола тричі зіграли проти команд з першої шістки. Більше ніхто з них не зіграв стільки матчів проти конкурентів, хтось одну чи дві. Як приймати таке рішення?

Давайте тоді за підсумками Першого кола, там є хоча б якийсь спортивний принцип, бо кожен зіграв з кожним, хтось - вдома, хтось - на виїзді. Як таке можна робити? Я в цій країні вже нічому не здивуюся, тим паче, з нашої Федерацією. Чи можливо, щоб віце-президент УАФ казав клубу, яким він керує: "Голосуйте, щоб не грати"! Це повний абсурд! Немає жодного документу, який забороняє грати у футбол.

- Ви маєте на увазі краматорський "Авангард"?

- Так, краматорський "Авангард". Я знаю, що ще один віце-президент УАФ курирує "Минай", та каже йому те ж саме. Якщо вони дійдуть до цього абсурду, це все вийде назовні. Громадськість про все дізнається, про всі "кулуарні речі".

- Що будете робити в цій ситуації?

- А що ми можемо зробити? Що ми можемо зробити проти органу, який керує футболом? Тільки розказати, які вони є. Ще більше вболівальників в Україні зрозуміють, яка у нас Федерація. Якщо так станеться, то це буде безглузде та свинське рішення. Інших слів я підібрати не можу!

- "Металіст 1925" сплатив членський внесок, але може не дограти Чемпіонат… На що пішли гроші? До того ж, у разі виходу до УПЛ, ви б могли мати нові спонсорські угоди.

- Безумовно, всі клуби Першої ліги сплатили внески перед початком сезону, але, в разі закінчення Чемпіонату зараз, повернути кошти клубам потрібно? Ми проходимо атестацію до УПЛ, а це також гроші.

Ми будемо про це все казати. Якщо вони так ставляться до своєї, як вони кажуть, "родини", до членів футбольної спільноти, які згідно закону всього дотримуються. Тоді і ми будемо з ними спілкуватись інакше, так не можливо ставитися до клубів. Я впевнений, що ми будемо не одні, ті ж "Оболонь-Бровар" та "Інгулець". Це рішення може стати абсурдним!

- Ваші клуби можуть постраждати найбільше, можливо, потрібно об'єднатися?

- Ми можемо лише об'єднатися тане грати у цьому Чемпіонаті більше ніколи. Тільки так, а що ми можемо зробити? Так ми будемо висловлювати свої думку, так ми будемо доводити. Я не бачу, що ми можемо ще зробити?

- Як на таке можуть подивитися засновники та спонсори клубу?

- З цим коронавірусом і так важко, а, якщо ще рік, все може статися. Якщо б гратимемо та не потрапимо до трійки - це буде спортивний принцип. А так, один із засновників може гепнути кулаком та сказати: "Я більше не буду!" І він буде правий.

- Такі рішення вбивають футбол?

- Вбивають бажання займатися футболом та його розвивати. Якщо у людей інші завдання та цілі, значить, вони приймуть це рішення. Я поки казати не буду, але, якщо вони його приймуть, то я скажу набагато більше…

- Сподіваюсь, що цього інтерв'ю не буде…

- Дай Боже, аби його не було. Втім, якщо треба, я розповім набагато більше. Чесно, опускаються руки та немає бажання займатися футболом. Якщо таке ставлення, просто не хочеться цього робити. Прикро, що в бік Харкова це вже не перший раз в історії. Я в "Металісті" з 1966-го року, прийшов ще дитиною. Не перший рік, коли таке ставлення саме до Харкова.

- Скандальна та погана ситуація.

- Хочеться, щоб ми зараз поговорили та помилились. Я краще потім сто разів вибачуся та скажу, що вони молодці та рішення правильне. Що здоровий глузд переміг та назву їх професіоналами.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения