Главная Украинские Первая лига Олександр Поворознюк: "Лавриненко — топ-тренер. Якщо його захоче "Динамо" — відпущу"
^

Олександр Поворознюк: "Лавриненко — топ-тренер. Якщо його захоче "Динамо" — відпущу"

5555

Олександр Поворознюк: "Лавриненко — топ-тренер. Якщо його захоче "Динамо" — відпущу"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк розповів FootBoom, чому не вдалося влітку запросити до команди гравців із "Шахтаря", про топ-тренера Лавриненка і чи відпустить його в "Динамо", якщо надійде така пропозиція.

- "Інгулець" хотів підсилитися гравцями "Шахтаря", але трансферу не відбулося. Чому?

- Всі ці агенти... Я з ними ніколи не розмовляю, а тут прийшлося це робити. Розумієте, 99,9% з них бачать не футболіста у хорошій команді, а просто своє особисте збагачення. Якщо чесно, то мене це "кумарить" і я на певній стадії вийшов із перемовин.

- Взимку ваш клуб планує запрошувати серйозних гравців?

- Плануємо підсилитися відомими та цікавими футболістами, але не хочу називати їх прізвища, адже ніякої конкретики ще немає, все знаходиться на стадії перемовин. Коли підпишемо контракти, тоді ви про все дізнаєтесь.

- Чув, що ви подарували автомобіль головному тренеру "Інгульця" Сергію Лавриненку. Це правда?

- Так, звичайно. Я дав Лавриненку більше 600 тисяч гривень на придбання автомобіля. Не пам'ятаю марку, але знаю, що машину він купив темно-синього кольору. Ту, яку хотів.

- Це ваша подяка Лавриненку за те, що він вивів команду у фінал Кубка України?

- Ні. За те, що Сергій Дмитрович просто такий самий довб***б, як і я. Він цілодобово живе футболом. Я все бачу і з повагою до нього відношусь. Мені дуже імпонує його ставлення до роботи. Можу подвонити йому о другій годині ночі і ми до четвертої ранку будемо говорити про футбол. Він завжди підніме слухавку і відповість. Навіть у вихідні він сидить у Wyscout і переглядає гравців. Чемпіонат ще не закінчився, а він вже веде перемовини з футболістами. Він живе своєю справою. Дуже його ціную. Адже ми знайшли один одного. Тому я казав раніше, що у Лавриненка пожиттєвий контракт з "Інгульцем".

- Тобто ваш "подарунок" ні до чого не був "прив'язаний"...

- Взагалі ні до чого. Лавриненко мені подобається як тренер, і як особистість. Я людина настрою. Був настрій - подарував автомобіль, буде ще колись гарний настрій - подарую ще один. Я самодостатня людина.

- Для вас Лавриненко топ-тренер?

- Так.

- А якщо його захоче переманити до себе інший клуб?

- Його переманити ніхто не зможе. Якщо його захоче київське "Динамо", то я його з радістю відпущу, але це не буде "переманка". Лавриненко не буде вести перемовини за моєю спиною, адже він дуже порядна людина. В першу чергу, він підійде до мене і повідомить, якщо йому надійде серйозна пропозиція. Він навіть не буде просити, щоб я його кудись відпустив. Це буде моє вольове рішення.

Читайте также: Президент "Ингульца" сделал щедрый подарок главному тренеру

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме