FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Олександр Поворознюк: "Лавриненко — топ-тренер. Якщо його захоче "Динамо" — відпущу"
^

Олександр Поворознюк: "Лавриненко — топ-тренер. Якщо його захоче "Динамо" — відпущу"

8100

Олександр Поворознюк: "Лавриненко — топ-тренер. Якщо його захоче "Динамо" — відпущу"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк розповів FootBoom, чому не вдалося влітку запросити до команди гравців із "Шахтаря", про топ-тренера Лавриненка і чи відпустить його в "Динамо", якщо надійде така пропозиція.

- "Інгулець" хотів підсилитися гравцями "Шахтаря", але трансферу не відбулося. Чому?

- Всі ці агенти... Я з ними ніколи не розмовляю, а тут прийшлося це робити. Розумієте, 99,9% з них бачать не футболіста у хорошій команді, а просто своє особисте збагачення. Якщо чесно, то мене це "кумарить" і я на певній стадії вийшов із перемовин.

- Взимку ваш клуб планує запрошувати серйозних гравців?

- Плануємо підсилитися відомими та цікавими футболістами, але не хочу називати їх прізвища, адже ніякої конкретики ще немає, все знаходиться на стадії перемовин. Коли підпишемо контракти, тоді ви про все дізнаєтесь.

- Чув, що ви подарували автомобіль головному тренеру "Інгульця" Сергію Лавриненку. Це правда?

- Так, звичайно. Я дав Лавриненку більше 600 тисяч гривень на придбання автомобіля. Не пам'ятаю марку, але знаю, що машину він купив темно-синього кольору. Ту, яку хотів.

- Це ваша подяка Лавриненку за те, що він вивів команду у фінал Кубка України?

- Ні. За те, що Сергій Дмитрович просто такий самий довб***б, як і я. Він цілодобово живе футболом. Я все бачу і з повагою до нього відношусь. Мені дуже імпонує його ставлення до роботи. Можу подвонити йому о другій годині ночі і ми до четвертої ранку будемо говорити про футбол. Він завжди підніме слухавку і відповість. Навіть у вихідні він сидить у Wyscout і переглядає гравців. Чемпіонат ще не закінчився, а він вже веде перемовини з футболістами. Він живе своєю справою. Дуже його ціную. Адже ми знайшли один одного. Тому я казав раніше, що у Лавриненка пожиттєвий контракт з "Інгульцем".

- Тобто ваш "подарунок" ні до чого не був "прив'язаний"...

- Взагалі ні до чого. Лавриненко мені подобається як тренер, і як особистість. Я людина настрою. Був настрій - подарував автомобіль, буде ще колись гарний настрій - подарую ще один. Я самодостатня людина.

- Для вас Лавриненко топ-тренер?

- Так.

- А якщо його захоче переманити до себе інший клуб?

- Його переманити ніхто не зможе. Якщо його захоче київське "Динамо", то я його з радістю відпущу, але це не буде "переманка". Лавриненко не буде вести перемовини за моєю спиною, адже він дуже порядна людина. В першу чергу, він підійде до мене і повідомить, якщо йому надійде серйозна пропозиція. Він навіть не буде просити, щоб я його кудись відпустив. Це буде моє вольове рішення.

Читайте также: Президент "Ингульца" сделал щедрый подарок главному тренеру

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения