FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Гравці й тренери "Волині" здали кров для недоношених дітей та відвідали онкохворих (+ Фото)
^

Гравці й тренери "Волині" здали кров для недоношених дітей та відвідали онкохворих (+ Фото)

981

Гравці й тренери "Волині" здали кров для недоношених дітей та відвідали онкохворих (+ Фото)
Фото - fcvolyn.net

Футболісти основної та молодіжної команд "Волині", тренерський штаб та працівники клубу здали кров на потреби недоношених діток у Волинському обласному перинатальному центрі. За повідомленням офіційного сайту клубу, як тільки там почули про акцію, присвячену Міжнародному дню передчасно народжених дітей, одразу зголосилися допомогти. Зокрема, спортивний директор клубу Валентин Кошельник розповів, що у колективі одразу позитивно сприйняли таку ініціативу.

"Діти – наше майбутнє, і вони мають рости здоровими. Тому наш клуб також долучився, а спортсмени та тренери здають кров", - розповів один з керівників ФК "Волинь".

До участі в акції долучилися не лише футболісти, а й тренерський штаб на чолі з Андрієм Тлумаком. Керманич "Волині" при цьому також закликав долучитися до такої корисної справи й інші футбольні клуби України.

На здачі крові представники "Хрестоносців" не зупинилися, відвідавши з подарунками онкохворих діток. Усіх також запросили на наступні матчі нашого футбольного клубу, які відбудуться уже навесні.

Гравці й тренери "Волині" здали кров для недоношених дітей та відвідали онкохворих (+ Фото) - изображение 1Гравці й тренери "Волині" здали кров для недоношених дітей та відвідали онкохворих (+ Фото) - изображение 2Гравці й тренери "Волині" здали кров для недоношених дітей та відвідали онкохворих (+ Фото) - изображение 3Гравці й тренери "Волині" здали кров для недоношених дітей та відвідали онкохворих (+ Фото) - изображение 4Гравці й тренери "Волині" здали кров для недоношених дітей та відвідали онкохворих (+ Фото) - изображение 5Гравці й тренери "Волині" здали кров для недоношених дітей та відвідали онкохворих (+ Фото) - изображение 6

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения