Главная Украинские Первая лига Андрій Тлумак: "У "Волині" кожна гра – фінал, і цей фінал ми повинні виграти"
^

Андрій Тлумак: "У "Волині" кожна гра – фінал, і цей фінал ми повинні виграти"

242

Андрій Тлумак: "У "Волині" кожна гра – фінал, і цей фінал ми повинні виграти"
Официальный сайт "Карпат"

Головний тренер "Волині" Андрій Тлумак прокоментував прес-службі перемогу своєї команди над "Гірником-Спортом" (4:2).

- Однозначно, що вболівальникам сподобалася гра, тому що їм подобаються голи, і ми працюємо над тим, щоб створювалися комфортні умови на стадіоні вболівальникам. Звичайно, що ми більше задоволені, тому що ми перемогли, але хочу похвалити вашу команду.

Протягом останніх турів ми дуже сильно до неї готувалися, ви почали грати дуже хороший, змістовний футбол, і сьогодні це показали. Так, було вилучення, і хоча це було чисте вилучення, воно, напевне, зламало гру вашій команді. Але в загальному можу похвалити будь-якого гравця, який був сьогодні на полі – з вашого боку і з нашого, і знаючи тренера Ігоря Жабченка – тільки похвала. За такий короткий час він змінив команду повністю.

Звичайно, коли команда у меншості, треба перебудовуватися і грати інший футбол. Ми також перебудувалися в п’ять захисників, щоб заспокоїти матч, і ще й при цьому забили третій м’яч. В принципі, я дуже задоволений своїми хлопцями, їхньою грою, вони молодці – так тримати далі!

Щодо замін – там були мікротравми, тому ми поміняли наших двох центральних захисників. Тарас тільки був після хвороби, а Міха зазнав ушкодження голеностопу, і тому ми його замінили.

Гра завжди змінюється – забиваєш чи не забиваєш пенальті, вилучають чи не вилучають гравця, забиваєш швидкий гол чи пізній гол… Тим і цікава гра футбол, що вона непередбачувана і ті всі моменти дуже цікаві.

У нас був важкий початок сезону, однак, дякувати Богу, команда у нас сильна, дуже сильні гравці. Я думаю, що психологічно вже ми десь від тих невдач відійшли і працюємо далі. Не хочу загадувати наперед, що і як там буде. На сьогодні у нас кожна гра – фінал, і цей фінал ми повинні виграти. Молодці, дякую їм, виграли цей фінал і рухаємося до наступного.

Читайте также: Первая лига. 14-й тур. И поспела победа харьковчан...

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме