Леонід Кучук: "Є такі матчі, коли м’яч просто не летить у ворота"
^

Леонід Кучук: "Є такі матчі, коли м’яч просто не летить у ворота"

370
Леонід Кучук: "Є такі матчі, коли м’яч просто не летить у ворота"
Фото - Рух

Головний тренер "Руха" Леонід Кучук оцінив гру команди в матчі чемпіонату першої ліги з "Оболонню-Бровар" (0:1).

– Подякував своїй команді. Такі ігри бувають. У першій половині першого тайму не зовсім уважно зіграли і пропустили гол. Надалі володіли перевагою, пресингували суперника, завдали дуже багато ударів. Є такі ігри, коли м’яч просто не летить у ворота. Потрібно було завдати прицільний удар. Це лише здається, що це легко зробити. Подякував хлопцям за вольові якості, за вміння грати футбол і не метушитися.

– "Оболонь Бровар" – найсильніша команда проти якої ви грали?

– Не можу так сказати. Будь-яка команда має сильні сторони. Ми ще не зі всіма зустрічалися. Кожна гра – це і окремий результат, і окрема взаємодія, і окрема підготовка. Кияни грали чисто на контратаках від оборони із швидкими інсайдами. У перші двадцять хвилин ми не могли ніяк з цим впоратися, але згодом виправили це. Потрібно розібратися, в чому причина. Наразі не можу знайти жодної. Вийшли з роздягальні і одразу отримали, а згодом героїчно бігали. Так буває.

– Як можете прокоментувати гру Ернеста?

– Гра на гру не подібна. Буває гравець краще відіграє, буває – гірше. На поле вийшли й інші футболісти. Сама гра повинна бути більш продуктивна. При чому тут Ернест? Ми самі били вперед. Навіщо це було робити? Потрібно шукати зони й розкрити їх. Коли починали розкривати зони, тоді й гра була цікавіша. Всі моменти, які суперник створював біля наших воріт були тоді, коли ми метушилися. Але це одразу не приходить. Це рівень певної майстерності. В таких іграх, і загалом в чемпіонаті потрібно додавати і бути більш готовими і впевненішими в собі.

Читайте также: Леонід Кучук: "Де таке пишуть, що "Рух" може об’єднатися з однією з львівських команд?"

– Виглядало так, що "Оболонь" вивчила вашу гру…

– Я б не сказав, що вивчила. Можна по різному оцінювати. Ми самі собі забили. Інколи важко достукатися до гравців. Вони в емоціях, а потрібно діяти з холодною головою і розуміти, як ти будеш грати. Емоції дуже часто заважають. Не тому, що ти не можеш, а просто емоції б’ють через край і не дозволяють тобі грати. От коли забрали емоції – гра була зовсім інша.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме