Гравці "Арсенала-Київ" Денис Громок та Сергій Семенюк - про спаринг з "Миколаєвом"
^

Гравці "Арсенала-Київ" Денис Громок та Сергій Семенюк - про спаринг з "Миколаєвом"

449

Гравці "Арсенала-Київ" Денис Громок та Сергій Семенюк - про спаринг з "Миколаєвом"
Официальный сайт "Арсенала-Киев"

Футболісти "Арсенала-Київ" Денис Громок та Сергій Семенюк в коментарі прес-службі клубу поділилися враженнями від спарингу з "Миколаєвом" (1:1).

- Матч вийшов непростим для нас, особливо в першому таймі. У "Миколаєва" хороша команда, вони здорово контролювали м'яч. Ми провели непоганий старт другої половини, закономірно забили гол. Допоміг розіграш ауту, цю комбінацію ми награвали ще в U-19 і U-21. Діма Тулін скинув мені м'яч, я потрапив в дальній кут.

З молодими хлопцями у нас награні зв'язки, добре розуміємо один одного. З досвідченими футболістами приємно взаємодіяти, вони допомагають на тренуваннях і в побуті, - розповів автор голу в ворота "Миколаєва" Денис Громок.

- Ми працюємо в дворазовому режимі, перебуваємо під навантаженням. Провели хороший спаринг, зіграли по тайму. З урахуванням того що тільки недавно зібралися, результат непоганий. Всі хлопці молодці, старалися, в тому числі і молодь. Мені подобається, як хлопці віддаються на тренуваннях і в грі.

Я дуже багато пропустив через травму, це був мій перший матч за 4-5 місяців. Поки не можу сказати, що готовий до сезону, я лише на шляху до цього. Свою готовність оцінюю в 50 відсотків, але багато працюю, щоб стати сильніше і приносити користь команді, - зазначив Сергій Семенюк.

Читайте также: Джаба Ліпартія: "Повертаємося жити в Україну, нашим будинком знову буде Запоріжжя"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме