Офіційно: Дмитро Фатєєв - гравець "Інгульця"
^

Офіційно: Дмитро Фатєєв - гравець "Інгульця"

496

Офіційно: Дмитро Фатєєв - гравець "Інгульця"
ФК "Ингулец"

"Інгулець" підписав контракт з Дмитром Фатєєвим. Як повідомляє офіційний сайт клубу контракт з 25-річним фланговим захисником підписано на 3 роки. Футболіст буде грати під номером 20.

Дмитро Фатєєв народився у Кіровограді, де й почав займатися футболом під керівництвом Вадима Бондаря. Протягом 2009–2010 років виступав у чемпіонаті ДЮФЛ за місцевий ДЮСШ-2. З 2010 року почав залучатися до матчів чемпіонату області — спочатку у складі кіровоградського "Легіона", а згодом і у команді рідного ДЮСШ.

Навесні 2012 року завдяки сприянню першого тренера опинився на перегляді у донецькому "Шахтарі-3", де провів півсезону. Втім, на полі Фатєєв з'явився лише двічі, хоча й встиг відзначитися забитим м'ячем.

На початку сезону 2012/2013 повернувся до Кіровограда та приєднався до лав місцевої "Зірки". Перший сезон у новому клубі пройшов не надто вдало — Фатєєв здебільшого залишався на лаві запасних, з'являючись на полі вкрай рідко і не надовго. Проте цей факт не завадив йому вперше отримати виклик до розташування юнацької збірної України віком до 19 років, у складі якої Дмитро дебютував 24 квітня 2013 року в поєдинку проти однолітків з Греції. Можливо саме це надало наснаги юному футболісту і у наступному сезоні він міцно забронював за собою місце у основному складі кіровоградського клубу, ставши одним з ключових гравців команди.

22 січня 2015 року Дмитро Фатєєв дебютував у складі молодіжної збірної України у грі проти команди Узбекистану.

Останній клуб футболіста - ФК "Львів".

Читайте также: "Ингулец" просматривает экс-защитника "Львова" Фатеева

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме