Главная Украинские Первая лига "Металіст 1925": робота над помилками та практика (+Фото)
^

"Металіст 1925": робота над помилками та практика (+Фото)

1612

"Металіст 1925": робота над помилками та практика (+Фото)
Фото - ФК "Металлист 1925"

Четвертий день другого збору у "Металіста 1925" був відновлювальним, повідомляє офіційний сайт клубу. Принаймні, його перша половина. Ранкове тренування складалося з розминки, бігових вправ та гри у так звані "квадрати". Такі динамічні вправи у купі з не дуже спекотною погодою додали хлопцям настрою та допомогли до вечірнього заняття підійти у доброму гуморі.

Оперативно спрацював і тренерський штаб, який вже до п'ятої вечора підготував детальний аналіз учорашнього спарингу та провів досить змістовне теоретичне заняття. Андрій Демченко разом із помічниками вказали хлопцям на помилки та розповіли, над чим вони будуть працювати надалі. Одразу після "теорії" почалася "практика" - рівно о 18-й стартувало вечірнє заняття. Воно було присвячене відпрацюванню різних тактичних елементів і тривало близько двох годин.

"Металіст 1925": робота над помилками та практика (+Фото) - изображение 1"Металіст 1925": робота над помилками та практика (+Фото) - изображение 2"Металіст 1925": робота над помилками та практика (+Фото) - изображение 3

Читайте также: Товарищеский матч. "Рух" - "Металлист 1925" 2:1 (Видео)

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения