FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Офіційно: Ігор Кошман і Лука Коберідзе - гравці "Металіста 1925"
^

Офіційно: Ігор Кошман і Лука Коберідзе - гравці "Металіста 1925"

1464
Офіційно: Ігор Кошман і Лука Коберідзе - гравці "Металіста 1925"
Фото - Официальный сайт ФК "Металлист 1925"

ФК "Металіст 1925" уклав контракт із черговими новачками. Гравцями команди стали 24-річні півзахисники: українець Ігор Кошман і грузин Лука Коберідзе, повідомляє офіційний сайт харків`ян.

Коберідзе Лука

Позиція - півзахисник
Дата народження - 9 вересня 1994 г.
Зріст - 179 см. Вага - 73 кг.

Лука Коберідзе народився у Тбілісі. Вихованець ФК "Зугдіді" (перший тренер - Борис Гугучіа), за який провів три сезони та зіграв 29 матчів, після чого перейшов до "Гурії" (13 матчів). В березні 2016-го р. став гравцем чернігівської "Десни". У складі команди загалом провів 76 матчів (цього сезону 11 - в УПЛ та три - у Чемпіонаті U-21), в яких відзначився одним забитим м'ячем.

У "Металісті 1925" буде виступати під 13-м номером.

Кошман Ігор Сергійович

Позиція - півзахисник
Дата народження - 7 березня 1995 г.
Зріст - 169 см. Вага - 61 кг.

Ігор Кошман народився у Кременчуці, де і почав займатися футболом у місцевому МФК "Кремінь" (перші тренери - Анатолій Безус та Олександр Янковський). За кременчуцький клуб провів 59 матчів у Чемпіонаті ДЮФЛУ. Влітку 2012-го року став гравцем сімферопольскої "Таврії", де переважно грав за юніорську та молодіжну команди. За головну команду провів сім поєдинків. Після цього виступав за донецький "Металург", харківські "Металіст" та "Геліос", словенський "Целе", а останім клубом була грузинська "Самтредіа" (17 матчів та один забитий м'яч).

У "Металісті 1925" буде виступати під 28-м номером.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения