Главная Украинские Первая лига "Металіст 1925" та "Red Cat" випустять унікальний сорт пива
^

"Металіст 1925" та "Red Cat" випустять унікальний сорт пива

1169

"Металіст 1925" та "Red Cat" випустять унікальний сорт пива
Фото - "Металлист 1925"

Ні для кого не є секретом, що пивоварні витрачають величезні гроші на спортивне спонсорство. Тільки за підрахунками за 2016-й рік на спортивний маркетинг пивовари витратили близько 1,5 мільярда доларів.

У футболі пивні спонсори також не рідкість. Канадська пивоварня "Carling" стала першим титульним спонсором Англійської Прем'єр-Ліги в 1992-му році. Сергій Ребров, коли грав за "Тоттенхем", виступав у футболці з логотипом пивоварні "Holsten". Світовий бренд "Heineken" є багаторічним спонсором Ліги чемпіонів, а "Перша Приватна Броварня" - офіційний спонсор Національної збірної України.

Союз футболу та пінного напою вирішили створити й у футбольному клубі "Металіст 1925" та харківській пивоварні "Red Cat". Уклавши договір про партнерство та співробітництво, компанії зробили крок ще далі - вперше в Україні буде випущений лімітований сорт пива під назвою "Металіст 1925". Унікальний напій побачить світ саме напередодні найважливішого поєдинку за лідерство у Першій лізі між "Металістом 1925" і "Дніпром-1", повідомляє офіційний сайт харківського клубу.

Зараз же, перед вильотом на збір до Туреччини, футболісти відвідали пивоварню "Red Cat", де для них була проведена екскурсія з розповіддю про технологію пивоваріння. Також хлопці взяли участь у символічному варінні сорту пива "Металіст 1925".

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения