Олексій Чичиков: "У "Дніпрі-1" повернувся на свою колишню позицію центрфорварда"
^

Олексій Чичиков: "У "Дніпрі-1" повернувся на свою колишню позицію центрфорварда"

740

Олексій Чичиков: "У "Дніпрі-1" повернувся на свою колишню позицію центрфорварда"
Фото - "Днепр-1"

Нападник СК "Дніпро-1" Олексій Чичиков прокоментував прес-службі перший етап зимових зборів:

– На мій погляд, команда втягнулася у роботу досить непогано, працюємо на тренуваннях як слід, розуміємо, що зараз будуємо фундамент на сезон, до речі, знову хочу зазначити, як побудований тренувальний процес – він дуже цікавий! Так, є звичайна бігова робота, фізичні вправи, але тренери нам також готують дуже цікаві станці, тож нам зовсім не сумно (посміхається).

Звичайно, хочеться грати, і ми майже одразу після відпустки почали готуватися до контрольних матчів , дуже цікаві суперники в перших іграх! Сьогодні зіграли с Кременем, відчутно, що ця команда більш професійна, ніж ВПК-Агро, все ж таки перше місце у Другій Лізі – це інший рівень, але завжди цікаво грати з різними командами. Зараз ми напрацьовуємо нові зв’язки, нові рішення, тож, саме в таких матчах є можливість перевірити гравців по позиціях, награти зв’язки та різні моделі гри.

Так, я зараз можна сказати повернувся з правого флангу на свою колишню позицію центрфорварда, тож, дійсно на флангах я зараз рідкий гість, вже у грі доводиться згадувати всі навички гри перед воротами адже все ж таки є свої тонкощі. Намагаюся робити все від себе залежне аби бути корисним на тій позиції, на яку мене ставить тренер. Ви знаєте що зараз у нас на оглядинах ще один нападник, він отримав травму у першій грі, тож деякі перебудови по позиціям провели вимушено.

Читайте также: Таблица трансферов Первой лиги. Зима-2019

Дійсно ми граємо різними складами по тайму, тож зараз дуже багато експериментів по позиціям, зв’язкам. Це природньо. Зараз підключили до роботи багато зовсім молодих хлопців, дають вдосталь часу пограти, показати себе, мені наприклад, дуже сподобався Єгор Батагов, зовсім юний хлопець , але як він у своєму віці працює на полі, дуже непогано діє в командній грі, сам веде гру, багато індивідуально працює з м’ячем, головне, що він нічого і нікого не боїться, не відмовляється від тих навичок и вмінь, що в нього є!

Я багато бачив молодих талановитих хлопців, котрі ніби тушуються, виходячи на поле разом чи проти більш досвідчених гравців, але не в цьому випадку. Якщо хлопець буде і надалі так працювати, не хочу перехвалити, але немає жодних сумнівів – він стане дуже сильним футболістом. В нас є декілька перспективних гравців, і в них, звісно, буде шанс заявити про себе. Тренери довіряють молодим, дивлячись на перспективу.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме