Офіційно: "Зірку" поповнили шестеро нових гравців
^

Офіційно: "Зірку" поповнили шестеро нових гравців

934

Офіційно: "Зірку" поповнили шестеро нових гравців

Кропивницька "Зірка" завершує підготовку до старту нового футбольного сезону. Сьогодні, 19 липня, її лави поповнили нові футболісти. Про це повідомив офіційний сайт клубу.

Контракти з клубом підписали відразу шестеро нових футболістів. Найвідомішим для прихильників команди є, безумовно, Іван Рудницький, який 5 сезонів виступав за команду і провів 103 офіційних гри у її складі. Окрім того, за кропивницьку команду в новому сезоні будуть виступати Олександр Дугієнко (останній клуб "Нива" Тернопіль), Дмитро Нерубенко ("Нафтовик-Укрнафта" Охтирка), Філіп Хамільтон-Роллінгс ("Реал Фарма" Одеса). Також контракти підписали два вихованця обласного футболу, які встигли пограти за команди майстрів інших міст – Ярослав Поплавка (СК "Дніпро-1"), Дмитро Хорольський ("Мир" Горностаївка).

Продовжили контракти з клубом і молоді футболісти, які минулого сезону виступали за молодіжні команди клубу – Максим Коноваленко, Ігор Лопушенко, Станіслав Писарєв, Андрій Савіцький, Богдан Степанцов, Микита Ходорченко.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме