Главная Украинские Первая лига Валентин Кошельник: "Завдання "Волині" – залишитися серед учасників дивізіону"
^

Валентин Кошельник: "Завдання "Волині" – залишитися серед учасників дивізіону"

954
Валентин Кошельник: "Завдання "Волині" – залишитися серед учасників дивізіону"
Фото - "Волынь"

Спортивний директор "Волині" Валентин Кошельник розповів про плани клубу на найближче майбутнє, а також про роботу команди на далеку перспективу.

17-те місце у чемпіонаті після левової частки сезону в Першій лізі – не найкращий привід для оптимізму. Утім, саме для нових цілей та нових перспектив "Волині" у надважкому сезоні клуб призначив нового спортивного директора – Валентина Кошельника. А він, у свою чергу, наголошує на амбіціях клубу.

"Це команда з великою історією, одна з найкращих в Україні, і без амбіцій я би сюди не прийшов. Тепер старатимемося завершити цей сезон на гарній ноті", - з таких слів розпочав розмову новий спортдир клубу в прямому ефірі телеканалу "Нова Волинь".

Власне, головною метою команди буде збереження прописки у Першій лізі.

"Так, зараз завдання максимум – це залишитися серед учасників дивізіону. Для того, аби уже наступного літа грати у Прем’єр-лізі. Новачки команди, з усіма з яких я спілкувався, як і тренер команди – амбіційні хлопці, які саме з "Волинню" розраховують вийти на рівень Прем’єр-ліги", - розповів Валентин Кошельник.

Тим часом, уже з перших днів реформ робота у клубі ведеться й на перспективу.

"BRW-ВІК" та академія "Волині" наразі об’єднуються. До нас доєднаються ще школи Ковеля та Нововолинська. Ми хочемо, аби усі райони працювали на основну команду області та будемо робити ставку на вихованців нашої школи. Буквально вчора ми домовилися з містом, що футбольний клуб "Волинь" будуватиме базу для тренувань із трьома штучними полями. У цю справу вкладуть 9 мільйонів гривень, і ці поля будуть належати місту", - додав до сказаного Валентин Іванович.

Читайте также: Офіційно: Олександр Сафонов та Дмитро Скоблов – гравці "Волині"

Насамкінець, один із керівників клубу поділився першочерговими планами клубу на майбутнє. "Ми уже провели збори команди у грудні. Далі зберемо гравців приблизно 17 січня, вони пройдуть медогляд та на декілька днів вирушать до Києва. Уже в лютому команда збереться на два турецькі збори. Тому підготовка до другої частини сезону дуже серйозна", - резюмував спортивний директор "Волині".

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
03 июля
02 июля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения