"Інгулець" оголошує конкурс на будівництво навколостадіонних споруд

"Інгулець" оголошує конкурс на будівництво навколостадіонних споруд

1519
"Інгулець" оголошує конкурс на будівництво навколостадіонних споруд

Незважаючи на міжсезоння, робота в "Інгульці" кипить. Днями клуб отримав попередню проектну документацію на будівництво нового клубного стадіону.

Зрозуміло, що арена – це багатофункціональна споруда з великою кількістю комунікацій. Тому футбольний клуб "Інгулець" пропонує всім бажаючим профільним організаціям взяти участь на конкурсній основі у будівництві стадіону і облаштуванні навколостадіоних споруд, про це заявив президент клубу Олександр Поворознюк.

- Як ми і обіцяли, пропонуємо на розсуд громадськості попередній проект нового стадіону, – зазначив Олександр Григорович. – Ми розуміємо, що самотужки впоратися із таким амбітним проектом природно нам не до снаги. Тому ми оголошуємо аукціон на будівництво газону, трибун, адміністративних будівель, встановлення освітлення тощо. Обов’язковою умовою участі у конкурсі є відповідний досвід роботи на подібних об’єктах. Ми уже заявили про амбітну задачу виходу до єврокубків, тому будуватимемо стадіон з прицілом на вимоги ФІФА. З цією міжнародною інституцією ми вже ведемо консультацію щодо дотримання мінімальних вимог під час будівництва "Інгулець-Арени".

"Інгулець" оголошує конкурс на будівництво навколостадіонних споруд - изображение 1

Проект майбутнього стадiону

"Інгулець" оголошує конкурс на будівництво навколостадіонних споруд - изображение 2

Нагадаємо, що стадіон буде побудовано на виїзді з Петрового. На місці спортивного об’єкту вже проводяться попередні будівельні роботи, працює техніка. Новий стадіон буде розрахований приблизно на 10 тисяч уболівальників.

Для участі у конкурсі та надання своїх пропозицій щодо новобудови надсилайте свої пропозиції на адресу електронної пошти клубу [email protected] Обов’язково у полі Тема вкажіть "Конкурс на будівництво "Iнгулець-Арени".

Читайте также: Александр Акименко: "Не накрою стол - команда задушит"

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить