Сергій Старенький: "Голи присвятив своїй коханій"
^

Сергій Старенький: "Голи присвятив своїй коханій"

729
Сергій Старенький: "Голи присвятив своїй коханій"
Фото - pfcalexandria.com.ua

Наступного дня після матчу з охтирським «Нафтовиком-Укрнафтою», нам вдалось поспілкуватись з одним із героїв поєдинку – Сергієм Стареньким.

- Сергію, наприкінці минулого року ти пішов з олександрійської команди. Яка була основна причина такого рішення?

- Мені, як і багатьом футболістам хотілось грати в Прем’єр – лізі. Ще до завершення першої частини чемпіонату в першій лізі, Юрій Бакалов зателефонував мені і запросив до себе в київський «Арсенал». Тому, після того, як у мене закінчився контракт з «Олександрією», я перейшов до «канонірів».

- Ну і як ти оцінюєш свої виступи за «Арсенал»?

- Спочатку було дещо ніяково, адже під час зимової перерви було багато питань стосовно того, чи буде існувати команда, чи ні. Але вже під час самого чемпіонату я отримав задоволення та досвід граючи за цю команду.

- Як сталося, що ти знову в «Олександрії»?

- Мені зателефонував Володимир Шаран і запропонував повернутись до Олександрії. Так як у мене не було більше пропозицій, а контракт з «Арсеналом» завершився, я невагаючись повернувся. Якщо б мені ще надходили пропозиції, то я уже не змінив би своєї думки, адже з «Олександрією» у мене найкращі спогади та й дуже хороші стосунки з тренерським штабом.

- За ці півроку, які ти був відсутній, щось змінилось в команді?

- Коли я приїхав на базу, у мене було таке враження, що я був у відпустці. Нічого не змінилось, більшість гравців з якими я виступав раніше також ще грають тут, тому адаптація пройшла дуже швидко.

- Стартова зустріч в новому чемпіонаті видалась доволі таки напруженою. Приємно те, що ти автор «дублю». В цілому, твій короткий коментар по вчорашній грі…

- Дуже приємно здобувати перемогу на старті чемпіонату. До того ж вона була вольовою. Після двох пропущених м’ячів було дуже тяжко в психологічному стані, але ми віднайшли в собі сили і здобули бажану перемогу. До того ж, на скільки мені відомо, ПФК «Олександрія» майже 14 років не міг переграти охтирську команду на своєму полі. Тому ця перемога стає вдвічі приємнішою.

- Кому присвятив свої забиті м’ячі?

- Голи я присвятив своїй коханій дівчині Світлані, яка 11 липня святкувала свій День народження.

- В наступному турі «Олександрія» зіграє з київським «Динамо-2». Команда вийде на цю гру с такою ж підвищеною мотивацією, як в попередньому матчі?

- В Києві нам завжди було тяжко грати з динамівцями. До того ж, зараз там новий тренер, який створює нову, бойову команду, тому легкої прогулянки не буде.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме