Андрій Купцов: "Олександрії" до снаги цим складом поборотися за перші два місця"

Андрій Купцов: "Олександрії" до снаги цим складом поборотися за перші два місця"

101
Андрій Купцов: "Олександрії" до снаги цим складом поборотися за перші два місця"
Фото - sport-express.ua

Головний тренер «Олександрії» Андрій Купцов — про останні зміни в команді, й не тільки

— Андрію Сергійовичу, 9 січня «Олександрія» розпочала зимову підготовку. Які зміни відбулися за останній місяць у команді?

— Суттєвих змін не відбулося, крім того, що залишили команду Андрій Сахневич та Ілля Михальов. Решта всі — в наших лавах, поступово втягуються в тренувальний цикл.

— Які ж плани на зимовий антракт?

— Маємо чіткий план підготовки лише до лютого. До 22 січня готуватимемося в Олександрії, а з 26 січня до 23 лютого проведемо навчально-тренувальний збір у Туреччині. Що ж стосується спаринг-партнерів, то 15 січня зіграємо з кіровоградською «Зіркою», а за п’ять днів зустрінемося з кременчуцьким «Кременем». Про ймовірних опонентів на закордонному зборі ніякої конкретики, але організатори вже займаються пошуками суперників.

— Останнім часом багато говорили про зміну власника ФК, ніби президентом із 1 січня став почесний президент «Украгрокому» Сергій Кузьменко. Чи зустрічалися з кимось із керівників перед стартом зимової підготовки?

— Спілкувався з Миколою Лавренком, який повідомив, що управління клубом передає пану Кузьменку, який тепер уже — президент «Олександрії». Зустрічався й із Сергієм Кузьменком — для обговорення планів подальшої роботи. Буквально вчора (розмова відбулася в неділю. — О. Т.) новий очільник зустрічався з командою, де порушувалося питання умов тренувань, клубних справ… Зміни є, але поки що не варто щось говорити наперед. Нині в клубі — робоча атмосфера. Вирішуються питання щодо окремих гравців, у яких закінчуються контракти…

— Тобто, зі зміною президента ФК вже можна говорити про певні позитивні зрушення?

— Так. Сергій Анатолійович — амбітна людина, яка хоче, щоби команда перемагала. Отож нам залишається зібратися та не підвести його.

— Не було розмов про те, щоби вже цього сезону поборотися за вихід до прем’єр-ліги?

— Конкретного завдання щодо виходу до прем’єр-ліги не звучало. Але до команди було єдине прохання, щоб хлопці на кожну гру виходили так, як у першій частині сезону, при цьому максимально набираючи очки. Й, звичайно ж, одне з побажань — радувати вболівальників не лише перемогами, а й демонструвати красивий змістовний футбол, аби залучати їх ще більше на стадіон. Переломним для нас був період після вильоту з вищого дивізіону. Але ми старатимемося не розчаровувати їх.

— А чи до снаги «Олександрії» цим складом поборотися за перші два місця?

— Гадаю, до снаги, оскільки добре знаю можливості цього колективу. Хоча міжсезоння й було коротким, але встигли створити команду, яка доволі успішно виступила в першій частині сезону, про що свідчить результат — третє місце, з відставанням од лідера на троє очок. Тож нині головне — вирішити незначні кадрові проблеми.

— Певне, варто очікувати й підсилення. Як воно виглядатиме?

— Це буде точкове підсилення. Не хотілося би ламати попередні напрацювання. Щось кардинально змінювати — це найпростіше, а ось створювати нове — набагато складніше. Отож, нині доукомплектація якщо й буде, то максимум — це троє футболістів. Ведемо пошуки форварда. Було би непогано бачити в команді креативного гравця середини поля. Але навіть без цього підсилення «Олександрія» може вирішувати серйозні завдання.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров