ПФЛ підписала угоду з JAKO
^

ПФЛ підписала угоду з JAKO

1160
ПФЛ підписала угоду з JAKO
Фото - ПФЛ

Офіційним партнером ПФЛ стало українське представництво німецького бренду JAKO.

Офіційним партнером ПФЛ стало українське представництво німецького бренду JAKO. Відповідну угоду було підписано сьогодні в Будинку футболу.

"Партнери звернули увагу на наші соціальні ініціативи і вирішили підтримати їх, - розповів офіційному сайту президент ПФЛ Сергій Макаров. - Це німецька компанія, і в якості її продукції сумніватися не доводиться. Чого вартий той факт, що в екіпіруванні JAKO виступає леверкузенський "Байєр". В планах українського представництва – експансія на вітчизняний ринок".

Для компанії, що виходить на український ринок, і для ліги ця співпраця є взаємовигідною. Компанія вже опікується деякими вітчизняними командами з дзюдо та карате.

"Підписання сьогоднішньої угоди – дуже важливий крок для продовження експансії бренду на ринку спортивних товарів України, - зазначає генеральний директор компанії ТОВ "ІППОН-ШИФТ", ексклюзивного представника компанії JAKO в Україні, Валентин Бруньов в інтерв'ю нашому сайту. – ПФЛ представлена 35 клубами і має найбільше географічне охоплення. Але для нас не менш важливим є те, що ПФЛ - соціально активна організація. В цьому у нас багато схожості".

Компанія "Яко" заснована в листопаді 1989 року в околицях Штутгарта. Зараз її екіпірування для футболу, баскетболу, хокею, гандболу представлена у 40 країнах світу. Майже 25 % команд клубів німецької Бундесліги одягнені в JAKO. М'яч Jako є офіційним у нижчих лігах Англії, у вищому дивізіоні Румунії.

Довідка JAKO.

JAKO AG — промислова компанія Німеччини, що спеціалізується на випуску спортивного взуття, одягу та інвентаря, - була заснована 1 листопада 1989 року. Впродовж 20 років створює спортивну екіпіровку, яка повністю відповідає всім вимогам сучасності, створюється спортсменами для спортсменів. Екіпіровку, яка порадує навіть найвибагливішого покупця великою різноманітністю стилів і забарвлень.

теги: ПФЛ
Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме