Главная Украинские Первая лига Офіційно: Юрій Вірт – старший тренер НК "Верес"
^

Офіційно: Юрій Вірт – старший тренер НК "Верес"

1323
Офіційно: Юрій Вірт – старший тренер НК "Верес"
Фото - sport-express.ua

Екс-голкіпер збірної України, донецьких «Шахтаря» та «Металурга» Юрій Вірт – працюватиме старшим тренером у штабі Володимира Мазяра.

- До Народного Клубу мене запросив Володимир Мазяр. З ним ми починали працювати ще у кам’янській «Сталі». Знаходили спільну мову, бо маємо схоже бачення футболу, – розповів Юрій Вірт. – Ще влітку Володимир Іванович кликав мене до себе у Рівне. Мені подобається проект Народного Клубу. Перед футболістами і тренерським штабом стоять дуже амбітні завдання. А серйозні завдання – це завжди цікаво. Для мене – це новий виклик. Крім того, завжди хотів знову попрацювати разом з Володимиром Мазяром.

Юрій Вірт народився 4 травня 1974 року у Львові. За час кар’єри футболіста пограв за стрийську «Скалу», ФК «Львів», бориспольський «Борисфен», донецькі «Металург» та «Шахтар». А також – провів два матчі за національну збірну України, в яких не пропустив у свої ворота жодного м’яча.

Крім того, Юрій Вірт працював з юнацькою і молодіжною командами донецького «Металурга» та тренером у кам’янській «Сталі».

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения