Юрій Бровченко: "Володіли ініціативою, але "Десна" забила на гол більше"
^

Юрій Бровченко: "Володіли ініціативою, але "Десна" забила на гол більше"

1410
Юрій Бровченко: "Володіли ініціативою, але "Десна" забила на гол більше"
fcbrovar.obolon.ua

Універсал «пивоварів» Юрій Бровченко прокоментував поразку своєї команди від Чернігівської «Десни» (1:2).

«Ми програли… Звісно, що всі розчаровані, всім дуже прикро. Ми грали проти дуже хорошої команди, яка перебуває у верхній частині турнірної таблиці, і це про щось говорить. Втім, попри негативний результат, вважаю, що ми добре грали, показали якісний футбол, володіли перевагою, але, на жаль, зазнали поразки…», — розпочав Юрій.

«Наша команда створювала моменти біля воріт суперника, однак нам не вистачило реалізації. У нас була перевага, ми володіли ігровою ініціативою, але суперник забив на один гол більше».

«Що сказали тренери після матчу? Звичайно, всі були розчаровані, але, разом з тим, вони похвалили гравців, адже вчора ми дійсно не повинні були програти. Рухаємося далі і дивимось у майбутнє».

«Позиція лівого захисника? Абсолютно комфортно почуваюся на цій позиції. Два роки, з тих трьох, що я був у Дніпрі, я грав правого захисника. Також в Олімпік мене брали, як лівого оборонця, тому я добре знайомий з цією позицією. Мені дуже цікаво діяти у захисті».

«Найближчі наші матчі — виїзні. Ми, без сумніву, налаштовуємося здобути 6 очок. Втім, виділяти когось з суперників не буду, адже зараз усі команди рівні. Осіння частина чемпіонату — це завжди важкі поля, тому той, хто грає дисциплінованіше, той і перемагає», — завершив свій коментар Юрій Бровченко.

Читайте также: Первая лига. 16-й тур

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме