Президент "Черкаського Дніпра" Лашкул подумує скласти повноваження
^

Президент "Черкаського Дніпра" Лашкул подумує скласти повноваження

998
Президент "Черкаського Дніпра" Лашкул подумує скласти повноваження

Президент «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро»» Володимир Григорович Лашкул не відчуває, що клуб потрібен комусь, окрім корпорації і його самого.

«Все більше і більше розмірковую над тим, як коректно скласти повноваження президента клубу. Під час мого перебування в статусі президента футбольного клубу на утримання команди майстрів витрачалося у середньому до 15 мільйонів гривень щорічно. Такий обсяг фінансування здійснювався ПАТ «Новокаховський річковий порт», ТМ «Імперія Яхт», корпорацією. Завдяки підтримці Федерації футболу України, чеській компанії «Трейд Спорт Промоушн» як акціонерів ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл» побудовано тренувально-оздоровчий корпус академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро» для дітей та юнацтва Черкаської області у селі Білозіря. Генеральний підрядник цього будівництва – ПП «Надія», згідно договору підряду вже отримало майже 33 мільйони гривень (100 % суми згідно кошторису). Ми маємо надію, що незабаром тренувальний корпус відкриє двері для вихованців Академії. За перемогу над «Вересом» ми з партнерами пообіцяли команді рекордну суму бонусу. Все – це все приватні особисті кошти, або кошти підприємств, де я є власником чи акціонером, розумієте?

В той же час 1 млн. 100 тис. гривень (в тому числі 600 тис. гривень міської ради), які згідно сесії Черкаської обласної ради повинні бути направлені на утримання учбово-тренувального центру для команди майстрів ФК «Черкаський Дніпро» в готельному комплексі «Дніпро» не відомо де мандрують, а управління молоді, сімї та спорту Черкаської обласної державної адміністрації вже більше місяця «тренує» співробітників громадської організації ФК«Черкаський Дніпро» долати бюрократичні перепони. Якщо області не потрібна команда майстрів, то я повернуся до білозірської «Зорі», яку відродити не має проблем», – повідомив Володимир Лашкул на прес-конференції перед матчем «Черкаського Дніпра» з «Вересом».

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме