Тренер воротарів ФК "Оболонь Бровар": "Шукаємо молодого воротаря на перспективу"
^

Тренер воротарів ФК "Оболонь Бровар": "Шукаємо молодого воротаря на перспективу"

1046
Тренер воротарів ФК "Оболонь Бровар": "Шукаємо молодого воротаря на перспективу"
Фото - facebook.com

Тренер воротарів ФК «Оболонь Бровар» Володимир Тименко поділився з прес-службою клубу думками щодо ситуації навколо позиції третього голкіпера в команді.

«У зв’язку з травмою Вані Піцана у нас дійсно є деякі проблеми з воротарями. Іван отримав прикру травму на зборах, але, дякувати Богу, був успішно прооперований. Після цього ми почали шукати йому заміну. Так, у нас на перегляді був Влад Ченгелія — досвідчений голкіпер, останнім місцем роботи якого був чемпіонат Грузії. Втім, Ченгелія несподівано підхопив вірус і його лікування буде тривати не один тиждень, тому й від його послуг довелось відмовитись. Відтак, в екстреному порядку ми розпочали нові пошуки і доля нам усміхнулася — якраз в цей період у Київ з Кіровоградської Зірки повернувся Паша Поштаренко. Ми подивилися у ділі на Павла і швидко підписали з ним контракт, оскільки він перебував у чудовій формі.

На сьогоднішній день ми шукаємо третього, молодого воротаря на перспективу. У нас було кілька кандидатур на перегляді, але, на жаль, вони не відповідали рівню першої команди. У нас високі вимоги до третього голкіпера: він повинен бути перспективним, амбітним і вже достатньо підготовленим до того, аби в будь-який момент замінити перших двох.

Зараз дуже непросто знайти хорошого воротаря, особливо молодого. І велику роль тутвідіграє фізична підготовка, тактична підготовка, а також, на мій погляд, що найголовніше — психологічна підготовка. Голкіпер повинен бути психологічно стійким, впевненим в собі, у своїх діях. До речі, саме психологічний чинник дозволив Назару Федорівському стати номером один в команді. Тоді, у матчі з Донецьким Шахтарем, Назарій продемонстрував свою непохитність, спокій, виваженість, впевненість, і все це незважаючи на свій дуже молодий вік. Тому ми продовжуємо пошуки молодого і перспективного воротаря, але з хорошими психологічними задатками», — наголосив Володимир Тименко.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме