FootBoom ⚽ Турниры Украинские Первая лига Олександр Іващенко: "Оболонь Бровар" — це команда, яка демонструє найпривабливіший футбол у Першій лізі"
^

Олександр Іващенко: "Оболонь Бровар" — це команда, яка демонструє найпривабливіший футбол у Першій лізі"

1322
Олександр Іващенко: "Оболонь Бровар" — це команда, яка демонструє найпривабливіший футбол у Першій лізі"
Фото - pfcalexandria.com.ua

Автор одного з голів у ворота Чернігівської "Десни" Олександр Іващенко прокоментував успіх своєї команди.

"Перш за все хочу подякувати нашим тренерам і кервіництву клубу за те, що взяли мене взимку в команду, повірили в мене. Незважаючи на те, що у попередніх матчах мені не вдавалося відзначитися, бувало, що й гра не йшла, але тренери довіряли мені ігровий час, підтримували мене. Хоча й моментів вистачало в минулих поєдинках і були шанси забити гол, але… Добре, що у Чернігові я виправдав довіру тренерського штабу. Звичайно, що приємно забивати такі важливі голи, як у матчі з "Десною". Втім, це заслуга усіх нас, всієї команди, адже ми працюємо над спільною метою.

Не знаю, чому не міг забити такий довгий час у своїй кар’єрі. Тут все на купу навалилося: десь не щастило, десь травми заважали…

Ми відчули впевненість в собі, впевненість в своїх силах. Також ми виконали все те, що від нас вимагали тренери. У нас виходило майже все на футболному полі у Чернігові, ми продемонстрували свої найкращі якості як в обороні, так і в атаці. Наша команда завжди намагається не просто перемагати, а досягати результату гарною, красивою грою. Не дарма безліч експертів відзначають, що "Оболонь Бровар" — це команда, яка демонструє найпривабливіший футбол у Першій лізі", — підкреслив Олександр Іващенко.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения