Роман Толочко - главный тренер "Нивы"

Роман Толочко - главный тренер "Нивы"

145

Роман Толочко - главный тренер "Нивы"
Фото - fcnyva.com

Тернопольская «Нива» получила нового рулевого. На днях главным тренером тернопольчан был назначен Роман Толочко, - информирует официальный сайт клуба. А помогать в работе с «Нивой» ему будет Любомир Вовчук. Оба специалиста в свое время защищали цвета львовских «Карпат».

Заметим, что до недавнего времени и.о. главного тренера «Нивы» являлся Богдан Самардак, но 27 апреля он был освобожден от занимаемой должности. После 23-х туров тернопольчане занимают четвертое место снизу, набрав 21 очко в 23-х матчах.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 8
 • Ни пуха

  0+ 0- 0
  +-
  1$=15грн
 • Прохання велике- навчіться писати статті на українській мові-треба Паші Булаху пожалітися))).І ще одне зауваження автору статті - немає слова тернопольчане,а правильно буде - тернополяне.якщо це російською - вчіть правопис.

  0+ 0- 0
  +-
  Rufa
 • велмка міграція львівян?

  0+ 0- 0
  +-
  Romarinho
 • Ответ на сообщение Rufa -

  Прохання велике- навчіться писати статті на українській мові-треба Паші Булаху пожалітися))).І ще одне зауваження автору статті - немає слова тернопольчане,а правильно буде - тернополяне.якщо це російською - вчіть правопис.

  цілком слушне прохання-------чому так багато іноземного правопису тута вживається----Сергію Ситник----тиж молодий український інтелигент-----знаєш російську----це чудово-----але чому матеріал про тернопільську Ниву та Львівського тренера ти виклав іноземною мовою------просто плакати хочеться за вашу якусь таку маскальську заскорузність і нелюбов до свого-----то що мені плакати----то давай я поплачу а ти поскачи----

  0+ 0- 0
  +-
  BILL132
 • Львівський Бекхем)

  Жаль, щось син його на великому рівні так і не заграв, хоча з Карпат Маркевич взяв в академію Металіста. гулянки гублять навіть юних талантів.

  https://vk.com/id90393158

  0+ 0- 0
  +-
  Antropofag
 • Ще один синок легенди, який намагався грати в Карпатах. https://vk.com/id16765404 . Видно генететика на ньому відпочила, судячи з ави.

  0+ 0- 0
  +-
  Antropofag
 • Ответ на сообщение Antropofag -

  Ще один синок легенди, який намагався грати в Карпатах. https://vk.com/id16765404 . Видно генететика на ньому відпочила, судячи з ави.

  а Шведа малий напогано грає, лише б не зазвіздився)

  0+ 0- 0
  +-
  Romarinho
 • Ответ на сообщение Romarinho -

  а Шведа малий напогано грає, лише б не зазвіздився)

  Та це сама більша проблема. Так пройшовся по бувших перспективних гравцях "Карпат" в соц.мережах і зразу ясно чому всі вони себе не реалізували. На першому місці має бути футбол і кар'єра, а не гульки, клуби, відпочинок. В мене є сумніви, що селекція зараз працює ефективно. На цей аспект треба звертати увагу в першу чергу. Ну а молодший Швед складає враження підростка, в якого саме на першому місці футбол. І батько здається правильно виховав сина.

  0+ 0- 0
  +-
  Antropofag
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров