Контрольний матч. "Буковина" - "Шахтар-3" 3:0
^

Контрольний матч. "Буковина" - "Шахтар-3" 3:0

65
Контрольний матч. "Буковина" - "Шахтар-3" 3:0

«Буковина» (Чернівці) - «Шахтар-3» (Донецьк) 3:0

Голи: Платон, потенційний новачок, Шупік.

Черговим суперником чернівецької «Буковини», яка продовжує готуватися до офіційних матчів у Криму, став колектив другої ліги (група «Б») «Шахтар – 3» (Донецьк).

На 2 хвилині гри після виконання кутового Олегом Керчу, боротьбу у гравців донецької команди виграв Олександр Вечтомов. На жаль, удару Олександра трохи забракло влучності. Через 2 хвилини футболістів гірників вийшов на «побачення» з Богданом Когутом та пробив повз ворота «Буковини».

На 12 хвилині зустрічі гравці «Буковини» провели непогану атаку, яка завершувалася ударом Руслана Платона – шкіряна куля пройшла поруч зі стійкою. Згодом Олег Керчу (14 хвилина) обіграв на лівому фланзі двох футболістів донецької команди та зіграв у «стінку» з Русланом Платоном. На жаль, вийшовши на «побачення» з голкіпером суперника, Олег у «рамку» не влучив. А на 18 хвилині гри Олег Керчу виконав кутовий, а воротар «Шахтаря – 3» спромігся вибити м'яча, який потрапив до Романа Дороша. На удар Романа спромігся зреагувати голкіпер донецького колективу, який перевів шкіряну кулю на кутовий.

На 22 хвилині гри футболіст «Шахтаря–3» виходив на «побачення» з Богданом Когутом. На щастя, Богдан врятував свою команду від голу. Через хвилину Роман Дорош, який перехопив передачу суперника, завдав удару по «рамці» гірників. Воротар зумів зреагувати на удар футболіста «Буковини».

А на 29 хвилині зустрічі підопічні Вадима Зайця зуміли вразити ворота суперника. Гравці донецької команди порушили правила проти Антона Савіна, а Руслан Платон блискуче пробив зі штрафного у «дев'ятку» воріт «Шахтаря–3». Згодом футболіст гірників з метрів 15 завдавав «пострілу з гострого кута – Богдан Когут зреагував на удар суперника. На 40 хвилині гри кутовий виконав Олег Керчу, а потенційний новачок «Буковини» завдав влучного удару головою – 2:0.

На 56 хвилині гри на ударну позицію виходив Олег Керчу. Після удару Олега шкіряна куля пройшла поруч зі стійкою. Через три хвилини воротам «Шахтаря–3» загрожував новачок «Буковини» Олексій Литовченко. Юний футболіст чернівецької команди завдавав удару з метрів 25. «Пострілу» Олексія трохи забракло влучності. На 65 та 67 хвилинах матчу дві небезпечні атаки провели гравці «Шахтаря–3». На щастя, шкіряна куля у «рамці» «Буковини» не опинилася.

На 73 хвилині матчу наша команда втретє вразила ворота суперника. Нападника «Буковини» Євгена Шупіка вивели на «побачення» з голкіпером донецького колективу. Євген зумів перекинути м'яча через стража воріт «Шахтаря–3» - 3:0. За шість хвилин до завершення матчу гірники мали шанс скоротити перевагу «Буковини» в рахунку. Гравець суперника не зміг засмутити Богдана Когута. Під завісу зустрічі небезпечну атаку провели наші земляки. Досвідчений Степан Маковійчук з правого флангу перекинув м'яч на Євгена Колесника, який, на жаль, не зміг завдати удару по воротах суперника. Підсумок гри – 3:0 на користь «Буковини».

Склад «Буковини»: Когут, Ятленко, Аблітаров, Вечтомов (Сагайдак, 61), Керчу (Колесник, 80), Дорош (Боровець, 67), потенційний новачок (Найко, 73), Єлов (Орловський, 61), Савін (Моісеєнко, 77), Семенюк (Литовченко, 38; Шупік, 67), Платон (Маковійчук, 67).

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме