Олександр Хацкевич: "Працюємо над тактикою і стандартними положеннями"

Олександр Хацкевич: "Працюємо над тактикою і стандартними положеннями"

85
Олександр Хацкевич: "Працюємо над тактикою і стандартними положеннями"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Старший тренер «Динамо-2» Олександр Хацкевич розповів про стартовий відрізок роботи команди на навчально-тренувальному зборі в турецькому Белеку, а також прокоментував два контрольних поєдинки «біло-синіх».

- Два матчі в один день, два різних суперника і два протилежних результату...

- Звичайно, рівень наших опонентів був різним. Якщо вранці гра давалася легко, саме створення гольових моментів. Але не вистачало реалізації. Найголовніше, що ми перевірили всіх хлопців, подивилися, хто в якому стані знаходиться, адже для декого це взагалі перший шанс зіграти 90 хвилин.

Плюс трохи незвичні погодні умови - сонячно і спекотно. До того ж у нас приболело кілька людей, у зв'язку з чим комусь довелося грати навіть більше одного матчу.

По першій грі результат позитивний, а другий - негативний. Незважаючи на це, ми намагаємося підбирати таких суперників, щоб ставити хлопців у цейтнот, щоб час роботи з м'ячем на полі було обмеженим. «Торпедо-БелАЗ» - достатньо досвідчена команда. У нас у всієї команди не набереться стільки матчів за плечима, скільки у, припустимо, захисників білоруського клубу. До того ж вік. Але все одно, саме в таких поєдинках, тільки на тлі таких суперників, ми можемо перевірити справжню готовність нашої команди.

Спеціально до цих ігор ми не готувалися, працювали по два рази в день. Так що виступали ще й на тлі навантажень. Є моменти, які відпрацьовуємо на тренуваннях, і вони відображаються безпосередньо в грі. Це і є найголовніше. У другому поєдинку у нас було два виходи один в один. Таке, звичайно ж, потрібно забивати.

- Незважаючи ні на що, в подібних зустрічах, опускаючи підсумковий результат, ви шукайте позитив у діях команди, а також слабкі моменти, які необхідно виправити?

- У цьому плані дуже показовим був матч проти «Торпедо», тому що хлопцям потрібно швидше думати і працювати з м'ячем. Виконання - це вже досвід і майстерність. Саме в таких іграх все це і купується. Такі зустрічі дають багато корисної інформації. Були моменти, які вже практично доведені до того розуміння, яке ми хочемо бачити.

- Яка основна спрямованість на зборах в Туреччині?

- Ми дуже багато працюємо над тактикою, відпрацьовуємо стандартні положення, кутові, аути, вихід з-під пресингу. Ну і, звичайно ж, підтримання функціональної готовності. Поки ми працювали в дворазовому режимі. У нас ще одна така робота, але вже далі будемо готуватися безпосередньо до матчу, запланованого на 15 березня.

- Чи задоволені ви роботою своїх підопічних? Всі справляються з навантаженнями і всі поставлені завдання виконують?

- На сьогоднішній день абсолютно не готовий Євген Морозенко, що було помітно по першій грі. Навіть на тлі суперника, який нам протистояв, йому ще є над чим працювати. У другому поєдинку два наших опорних півзахисників зіграли в атаці не так, як ми хотіли. Потрібно було більш агресивно. Отже, необхідно все це підтягувати. Що стосується решти хлопців, то, на сьогоднішній день, вони готові добре.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров