Андрій Купцов: "Команда буде працювати над покращенням функціональних можливостей"

Андрій Купцов: "Команда буде працювати над покращенням функціональних можливостей"

98
Андрій Купцов: "Команда буде працювати над покращенням функціональних можливостей"
Фото - myalexandriya.blogspot.com

Сьогодні, 12 лютого ПФК «Олександрія» розпочав черговий етап підготовки в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. Головний тренер команди Андрій Купцов розповів про хід навчально-тренувального процесу.

- Андрію Сергійовичу, як проходить навчально-тренувальний збір?

- Цей етап підготовки є одним із найважчих для футболістів, але наші хлопці зуміли достойно пройти це випробування. Тренерський штаб максимально спланував і реалізував план з фізичної підготовки. Паралельно ми провели кілька контрольних поєдинків та прийняли участь у Кубку «GOLDCITY», по завершенню якого футболісти тренувалися за індивідуальними програмами, а тренерський штаб планував роботу на наступний період навчально-тренувального збору.

- Як оцінюєте участь нашої команди в Кубку «GOLDCITY»?

- Я задоволений, що ми прийняли участь в цьому змаганні. Щорічне роведення цього турніру може стати гарною традицією, адже в ньому приймають участь команди європейського рівня. Незважаючи на зайняте третє місце, в деяких моментах ми були кращі за наших суперників, особливо це стосується фізичної та психологічної підготовки. Іноді ми поступались індивідуальною майстерністю, але слід враховувати той факт, що за софійське ЦСКА та московське «Торпедо» грають досвідчені гравці, які неодноразово виступали на міжнародній арені.

- Гра якого суперника Вам сподобалась найбільше?

- У кожної команди є своя філософія, свій малюнок гри, тому виділяти когось із суперників не варто. Граючи проти різних команд ми зможемо побачити слабкі та сильні сторони своєї гри.

- Які плани на наступну частину підготовки?

- Починаючи з сьогоднішнього дня команда буде працювати над покращенням функціональних можливостей та підвищенням швидкостей. Адже від того, наскільки швидко грає команда, залежить результат матчу.

- Вже відомі найближчі суперники?

- Ми плануємо зіграти 15 лютого два поєдинка – зранку та ввечері. Про суперників говорити зарано, зараз ці питання уточнюються.

- З ким із потенційних новачків буде підписано контракти?

- Кожен із цих футболістів виконав великий об'єм роботи та сумлінно працював протягом усього навчально-тренувального процесу, але про підписання повноцінних контрактів з цими футболістами говорити ще зарано.

- Під час зимового міжсезоння команду залишило кілька провідних гравців, яким чином це вплинуло на малюнок гри?

- Футболісти, які перебувають у нас на перегляді повністю закривають позиції тих гравців, які пішли. Якщо футболіст не має бажання грати в Олександрії або хоче спробувати власні сили в інших клубах - це його право. Зазначу, що на кожну позицію можна знайти достойну заміну.

- У матчі проти московського «Торпедо» Василь Грицук пробивав пенальті. Чи можна сказати, що він буде штатним пенальтистом?

- Ні, така домовленість була на передматчевій установці, адже В'ячеслав Шевченко який наразі є штатним пенальтистом не грав в основному складі.

- Хто з гравців знаходиться у лазареті?

- На щастя, всі футболісти здорові і з великим натхненням та ентузіазмом продовжують тренуватися. Невеликі проблеми зі здоров'ям мав Руслан Зарубін, який через застуду пропустив чотири тренування. Проте, ми повністю довіряємо Владиславу Леванідову та Дмитру Рудику, які показують високий рівень гри як на тренуваннях, так і під час контрольних поєдинків.

- Більше місяця залишилось до початку весняної частини першості. Чи ведеться якась підготовка конкретно до цих матчів?

- Ми працюємо над підготовкою до цих матчів, але без суттєвої конкретики, лише в загальних рисах. У першому матчі весняної частини першості нам доведеться ламати сумну статистику у протистояннях з «Кримтеплицею», адже ПФК «Олександрія» ще жодного разу не перемагала в Молодіжному. Першим домашній матч ми зіграємо проти ФК «Севастополь», який підсилився багатьма якісними футболістами, але це ще не означає, що вони зможуть легко обіграти нашу команду. Нам потрібно докласти максимум зусиль, щоби взяти реванш за ганебну поразку в Севастополі.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров