Микола Федоренко: "За такого амбітного президента "Зірка" має хороші перспективи"

Микола Федоренко: "За такого амбітного президента "Зірка" має хороші перспективи"

84
Микола Федоренко: "За такого амбітного президента "Зірка" має хороші перспективи"
Фото - goodvin.info

Уже екс-головний тренер кіровоградців прокоментував своє рішення залишити команду.

Миколо Івановичу, прес-служба клубу повідомила, що ви подали у відставку, яка була прийнята президентом клубу Максимом Березкіним. Хотілося б уточнити, це було ваше рішення?

— Після програшу «Украгрокому» я вирішив подати у відставку.

Що спонукало вас вдатися до таких радикальних дій, адже після перерви зіграли лише два матчі, в яких здобули одне очко. Похибки можна списати й на так званий весняний футбол, адже навіть лідери почали другу половину чемпіонату з втратами…

— Що найцікавіше: попри невдалий старт, я бачив перспективи цієї команди. Але, все ж, вирішив піти. Якщо причина в мені, то команда має продовжити виступи під керівництвом нового коуча.

Вас не переконували залишитися й допрацювати принаймні до кінця сезону?

— Серйозних розмов після мого рішення не було. Я поінформував президента клубу про своє рішення піти — він його ухвалив.

Повернімося власне до причин. Після поразки минулого туру від «Украгрокому» ви скаржилися на проблеми в лінії нападу. Виникає логічне запитання: а чим займалися взимку? Чому не закрили проблемну позицію?

— Суть у тому, що гравці в лінії нападу в нас були: Ярослав Галенко, Олексій Чичиков, Дмитро Осадчий, ще й Олександр Качура виконавець атакувального плану. Я й покладав великі надії на цих досвідчених виконавців, які на зборах демонстрували результативний футбол, у деяких поєдинках відзначаючись навіть покерами. Та з поновленням чемпіонату вони дещо розчарували. А як відомо — без забитих м’ячів перемогу не здобудеш.

А взагалі на зимовий антракт отримали карт-бланш на трансферну діяльність од керівництва?

— Так, у мене питань до президента клубу немає. Ми отримали повну підтримку в підготовці та селекційній роботі. Максима Березкіна вважаю одним із найсучасніших керівників… А в підсумку, ми не виправдали його надій.

— Судячи з коментарів уболівальників на офіційному сайті та у соцмережах, вас не дуже хотіли бачити на посаді головного тренера. Відчували тиск з їхнього боку?

— Я ж не перший рік працюю на посаді головного тренера. Очолював і «Дніпро», і «Шахтар», отож до критики з боку вболівальників звик. Увагу на їхні повідомлення, звичайно, звертаю, якщо вони слушні.

— Як би підсумували весь період своєї роботи в Кіровограді?

— Те місце, яке нині посідає «Зірка», звичайно ж, незадовільне. Утім, якщо проаналізувати склад команди, то в заявці в нас підібралися дуже хороші виконавці. Якби ж не травми, які додали нам головного болю як минулого, так і цього сезону… У такій ситуації про оптимальний склад могли лише мріяти.

— Наостанок, про перспективи «Зірки». Керівництво клубу активно взялося за розбудову інфраструктури, не приховує своїх амбіцій уже наступного сезону поборотися за підвищення в класі. Як вважаєте, команді таке завдання до снаги?

— Оскільки я все це бачив на свої очі, з таким амбітним президентом, як Максим Березкін, у «Зірки» дуже хороші перспективи. А ті невдачі, які супроводжують ФК, носять радше тимчасовий характер. Тож із упевненістю можу сказати, що реконструкція стадіону пройде вчасно, й команда впорається з усіма завданнями, які стоять перед нею.

А які ж ваші подальші плани?

— Повернувся в Дніпропетровськ. Хочеться побути із сім’єю та трохи відпочити, адже останні дві гри нелегко далися психологічно…

P. S. Новим головним тренером «Зірки» було призначено Анатолія Бузника.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров