Сергій Мотуз: "В "Олександрії" все на високому рівні"

Сергій Мотуз: "В "Олександрії" все на високому рівні"

225
Сергій Мотуз: "В "Олександрії" все на високому рівні"
Фото - fckryvbas.com.ua

Новачок «Олександрії» Сергій Мотуз - про свої попередні та теперешній клуби.

- Познайом олександрійських вболівальників зі своєю біографією.

- Я народився 6 липня 1982 року в м. Дніпропетровськ. Мій батько займався футболом і я пішов по його стопам. Записався до секції і вже через короткий проміжок часу мене запросили до юнацької збірної. Після цього потрапив до «Динамо-3» і грав там до 19-ти років, доки Юрій Калітвінцев не запросив мене в ужгородське «Закарпаття». Зігравши там деякий час, я повернувся до Києва в «Оболонь». Далі була «Ворскла», куди мене запросив Андрій Баль. Після цього цього я потрапив до «Дніпра», а також був в криворізькому «Кривбасі» спочатку як орендований гравець, а згодом і на контракті.

- З цього списку найбільше приємних спогадів з якого клубу?

- З кожного клубу є свої приємні спогади. І з Калітвінцевим у «Закарпатті», і у «Ворсклі», і у «Кривбасі» - всюди були свої позитивні враження та емоції, було по – своєму добре, тому кого відокремити я не можу.

- Про новий клуб що можеш сказати?

- В «Олександрії» все на високому рівні: поля, стадіон, інфраструктура, база. Дуже приємно працювати в таких умовах. Відразу помітно, що керівництво клубу любить футбол і робить всі найкращі умови для гравців.

- Як проходять для тебе треті підготовчі збори?

- На жаль, на початку цих зборів я отримав невелике пошкодження, тому на даний момент не тренуюся, але лікарі команди сказали, що через декілька днів я зможу повернутися до тренувань в основній групі.

- Через декілька тижнів розпочнеться друга частина першості. І два перших матчі для «Олександрії» дуже принципові. Вже є думки про ці ігри, чи ще зарано про це думати?

- Звичайно, ми вже поступово готуємося до цих матчів. Знаю, що «Олександрії» дуже тяжко грати і Молодіжному, але я думаю, що в цьому році ми зможемо забрати три очки. Та й із «Севастополем» буде цікава гра. Головне – це виконувати ті настанови, що дає нам головний тренер перед матчем, а статистика – це вже минуле. І врешті – решт її потрібно змінювати.

- Ну і твої традиційні побажання олександрійським вболівальникам…

- Найприємніше для гравців – це заповнений стадіон, тому я хочу запросити всіх вболівальник на наші матчі, а ми в свою чергу віддячимо красивими голами та перемогами.

Сергій Мотуз: "В "Олександрії" все на високому рівні" - изображение 1Довідка:

Сергій Мотуз - вихованець СДЮШОР "Дніпро-75" (тренер В.І.Кузнєцов).

Грав в командах: "Динамо-3" (Київ), "Динамо-2" (Київ), "Закарпаття" (Ужгород), "Оболонь" (Київ), "Ворскла" (Полтава), "Дніпро" (Дніпропетровськ), "Кривбас" (Кривий-Ріг), "Нафтовик-Укрнафта" (Ахтирка).

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • А в Нефтянике значит не играл. Что за люди?

    0+ 0- 0
    +-
    Akhtyrka
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров