Анатолiй Волобуєв: "Із Павловим не контактуємо"

Анатолiй Волобуєв: "Із Павловим не контактуємо"

129
Анатолiй Волобуєв: "Із Павловим не контактуємо"
Фото - fc.sumy.ua

Алчевська "Сталь" втретє здобула путiвку у прем'єр-лiгу. I щоразу виводив команду у вищий клас її незмiнний тренер Анатолiй Волобуєв.

Про те, чого чекати вiд новачка прем'єр-лiги i чи готова команда до таких змiн, головний тренер алчевцiв розповiв кореспондентовi "Експресу".

- Анатолiю Iвановичу, ще перед стартом чемпiонату в першiй лiзi "Севастополь" заявив, що йде у прем'єр-лiгу. Ви ж таке своє бажання озвучили допiру навеснi. Чому так зволiкали?

- Ми не говорили про прем'єр-лiгу, бо такого завдання перед нами не ставило керiвництво. Мало того, саме ми з футболiстами поставили наших керiвникiв перед фактом, що йдемо в елiту. Ми якiсно провели зимовi збори, поговорили з хлопцями i вирiшили зробити крок вперед.

Кожен солдат мрiє стати генералом. Мої футболiсти чудово розумiють, що прем'єр-лiга - це телебачення, це газетнi iнтерв'ю, це впiзнаванiсть, слава, бiльшi заробiтки. Хто цього не хоче?

- I як керiвники клубу вiдреагували? Адже не секрет, що з пiдвищенням у класi бюджет команди слiд збiльшувати мiнiмум у п'ять разiв...

- Ну раз вони сказали менi "вперед", значить, витримають додатковi витрати. Вони ж теж не проти бiльшої популярностi, бiльшої кiлькостi уболiвальникiв на трибунах i прийому у своєму мiстi найкращих українських команд. Я чудово розумiю, що з нашим нинiшнiм бюджетом у прем'єр-лiзi робити нема що. Його в будь-якому разi слiд збiльшувати.

- Iнфраструктура вашої команди готова до атестацiї? Вона вiдповiдає вимогам елiти?

- Ми вже колись грали у вищiй лiзi, тож, як то кажуть, щось за плечима є. Але роботи дуже багато. Передусiм слiд щось робити зi стадiоном. Його треба довести до ладу. Щоправда, це справа керiвникiв клубу. Моя ж робота - пiдготувати команду. Часу обмаль, за два мiсяцi до "вишки" не пiдготуєшся. Але я не нарiкаю, всi команди через таке проходять, i ми це зробимо.

Гарантую, що пiдсилимо склад якiсними гравцями. Розумiю, що вiдмовлятися вiд послуг тих футболiстiв, якi вибороли путiвку в елiту, не по-людськи, тому вони теж матиуть шанс пограти на вищому рiвнi. Проте й пiдсилення буде.

- Старожили елiтної лiги недолюблюють команди з райцентрiв, бо туди важко добиратися. Там немає аеропортiв, треба їхати автобусом. Якi умови запропонуєте прем'єр-лiговим командам ви?

- Ну з нами великого клопоту вони не матимуть. В Луганську є аеропорт, вiд якого до нас 40 кiлометрiв. Це пiвгодини у дорозi. Є iнший варiнт - донецький аеропорт. Звiдти їхати до Алчевська годину 15 хвилин. Це не тi вiдстанi, якими можна злякати футболiстiв, навiть дуже розпещених комфортом.

- Ваша команда теж добиратиметься на матчi лiтаком?

- Ми i в першiй лiзi iнколи лiтали. Хоча здебiльшого їздили автобусом. Погляньте на мапу: на два матчi у Донецьк, у Луганськ на "Зорю", в Марiуполь, Днiпропетровськ i Харкiв ми i далi їздитимемо автобусом. Ну а на Захiдну Україну, в Київ i Одесу доведеться летiти.

- З ким iз наставникiв "вишки" у вас дружнi стосунки?

- Найбiльше спiлкуюся з Мироном Маркевичем. Ми давно знаємось, часто обговорюємо футбольнi справи. Також товаришую з Вiталiєм Кварцяним. А от iз Павловим не контактуємо. Колись моїми великими друзями були Прокопенко i Кучеревський, та їх, на жаль, вже немає з нами.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Иногда читаешь заголовок и думаешь - не дурак ли я? Максим, неужели главная тема сего опуса какие отношения у Волобуева с Павловым?

    0+ 0- 0
    +-
    Steel
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров